Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esélyem babára? Kielemezné...

Van esélyem babára? Kielemezné a görbémet valaki aki ért hozzá? Mikor teszteljek? Az átlag ciklusom 33 nap

Figyelt kérdés
[link]
2009. ápr. 29. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
nem igazából értem a görbédet olyan ingás
2009. ápr. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a gép rossz helyen húzta be,19-20.-án volt pé-d.Jókor is voltatok együtt,ha a hőd szépen fent is marad,akkor van esély a babára!Drukkolok!

2009. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a 19.napon volt pé-d,ha ehez hozzáadunk 14.napot(pé-hez mindig ennyit kell adni),akkor május 4.-ére nem várod. Kérdés,hgy ugyan abban az időpontban méred mindiga hőpdet és ha digitálissal,akkor csipogás után is mérsz még? Mert nagyon cikk-cakkos a görbéd. Még sajnos nem lehet megmondani,hogy van-e esélyed babára, a hőnek magasan kellene maradni. Ha a 12.nap után is magasabb mint az alaphőd,akkor az már jelenthet valamit,de én azt mondom,hogy várj 4.-éig és ha akkor se jön meg és nem is esik vissza a hőd,akkor tesztelj. Ha viszont most megjön(és pontosan méred a hődet),akkor érdemes megmutatni egy dokinak ezt a görbét,hogy ő mondja meg,hogy miért ilyen cikk-cakkos. Sok sikert!
2009. ápr. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az 1-2 fok ingadozás nem baj ugye? Mikor teszteljek megint?
2009. ápr. 29. 13:30
 5/5 anonim ***** válasza:
3.válaszoló vagyok. Tudom,hogy nehéz kivárni,de szerintem várj a tesztel 4.-éig. Sokkal jobb mint egy negatív teszt. Én ma vagyok a pé utáni 14.napban és én is megvárom a tesztel a 15.napot.
2009. ápr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!