Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Átlag 31 napos ciklus 28....

Átlag 31 napos ciklus 28. napjától émelygős rosszullét, de a tesztek a 33. napon is negák?

Figyelt kérdés
28. nap délután negatív X-epil. 31. nap még mindig tart az émelygés egész nap, reggeli elsőből X-epil újra nega. Ma a 33. nap van. Még mindig nem jött meg, érzem, mintha megakarna. Voltunk "együtt", ilyenkor mindig megjön utána, de ezúttal több együttlét után is semmi. Nem bírtam ki, ma délben Facelle teszt ismét nega. Volt valaki hasonló helyzetben és mégis babát várt?
2011. nov. 16. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap reggeli vizeletből tesztelj, nem mindenkinek emelkedik meg annyira a hcg szintje....szurkolok:)
2011. nov. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tesztelj ha nem jon meg lehet hogy késobb emelkedik meg a hcg
2011. nov. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma már a 34. napon járok. A melleim nagyon érzékenyek, mensi még sehol De tesztet még nem merek újra csinálni. Már hármat előttem, nem akarok újra csalódni.
2011. nov. 17. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!