Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2-3 napja késik. Két napja...

2-3 napja késik. Két napja volt egy kis barnás folyásom. Azóta csak fehér, az is minimális. Görcsöl a hasam, mintha megjönne, melleim kicsit nagyobbak. Csináltam ma reggel tesztet, de negatív lett. Lehetek még terhes? Mikor teszteljek legközelebb?

Figyelt kérdés
Általában pontosak a ciklusaim és ha megjelenik a barnás folyás rá nemsokára vér is, de most semmi. Hányingerem nincs inkább olyan a gyomrom, mintha éhes lennék még kajálás után is, pedig nem vagyok jó evő.
2010. szept. 27. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálj pár nap múlva egy másik tesztet és, ha az is negatív és nem jön meg, akkor menj el dokihoz.

Nekem annó nemvárt után 10 napra lett halvány pozi tesztem, addig negatívak voltak.Sok sikert!

2010. szept. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És voltak tüneteid? Köszi a választ!
2010. szept. 27. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!