Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » JAAJ voltatok már így? Régebbe...

JAAJ voltatok már így? Régebben munkatársaimmal tök jól éreztem magam, terhes lettem, persze nekik új társaságuk lett, nekik nincs gyerekük de tök rossz látni, ha esetleg felrakják az együtt töltött programot facebookra. Van sorstársam?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos általában ilyenkor a felületes barátok nem tudnak mit kezdeni egy kismamával. Szerintem ilyen barátnőkkel ne foglalkozz, aki igaz barát az nem fordul el tőled, hanem együtt örül veled és olyan programokat szervez, amin te is részt vehetsz.

Én nem foglalkoztam azokkal, akiknek "terhes" lett a társaságom.

2011. máj. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, én a sorstársad vagyok! Amíg nem volt babám addig a terhes/kisgyerekes barátnőimhez nem tudtam igazán tartozni, olyankhoz sem, akiket gyerekkorom óta ismerek. Aztán ahogy én is terhes lettem egyből "bekerültem a körbe", viszont azok, akiknek meg még nincs, természetes módon kicsit eltávolodtak. Nem tudok menni velük sehova, amit el is fogadnak, és ugyan jönnek, hívnak, tartjuk a kapcsolatot, de nem értik meg, hogy nekünk mennyire másképp telnek a mindennapjaink. Megértem, mert még emlékszem milyen volt a másik oldalon, de közben rossz is. Szóval nem könnyű, én is sokat gondolkodtam ezen, hogy valaki csak azért ne legyen a barátom, mert van gyerekem, de azért sem, mert még nincs, de hát úgy látszik ez az élet rendje, tényleg minden, vagy legalábbis sok minden megváltozik ilyenkor! Viszont szerintem sok kismama ilyenkor eléggé beszűkül, és semmi másról nem tud, vagy nem akar beszélni, ami miatt esetleg nem is hívják már sehova a régi barátai. Próbáld meg megoldani, hogy el tudj velük menni egyedül néha, fel fogsz töltődni ( bár nem tudom mennyi idős a babád, de egy pár órát talán meg tudsz oldani)! Amúgy meg ez van...:)!
2011. máj. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
engem teljesen elfelejtettek.még azt is elfelejtették megírni,hogy elköltözött a munkahelyünk,sőt,még sms-re sem válaszolnak.ez van.
2011. máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem két nagyon jó barátnőm van gyerekkorom óta, az egyiknek már van két gyereke, a másiknak még egy sem. Nekem van egy kislányom és most vagyok terhes a kisfiammal. Egyik sem pártolt el tőlem, mindkettőjükkel tudok beszélgetni gyerekekről is, de minden egyéb más témáról is. Az igazi barát nem fog otthagyni, mert gyerkőcöd van és nem érsz rá annyit, csak tényleg nem kell állandóan a gyerektémákról beszélgetni. Aki meg emiatt nem keres többet, azt ne sajnáld, el kell felejteni!
2011. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a véleményeket..szerencsére van barátnőm gyerekkori,aki épp most babázik..csak fáj picit látni,hogy akiket szerettem elfelejtettek,mert azóta beszéltem velük,de nem mesélték,a kiruccanásaikat..

jó hát nem mintha mentem volna...csak hát sz@r érzés h,. én meg eltűnhettek a süllyesztőbe..

áhh nem is érdekel..így adja az ember a bizalmát egy másik embernek..

2011. máj. 6. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!