Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2. Clostys hónapom lesz,...

2. Clostys hónapom lesz, vegyek ovutesztet?

Figyelt kérdés
Lesz ultrahang is valamikor a 12,13,14. nap környékén ! Érdemes venni lehet ,hogy előbb ill. később van peteérésem 28 napos ciklusnál ?
2011. okt. 12. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:

nem értem erre a kérdésre miért nem érkezett még válasz.

no de akkor én válaszolok.

igen vegyél mert így akkor 100%-an be tudod lőni a peteérés napját, mivel még az orvos is néz uh-n. és ha esetleg nem jön össze a baba, akkor már tudni fogod kb mikor van péd, ez nagyon fontos. de szerintem második clostis hónapod van így még az esélye és nagy hogy babás leszel szerintem. sok sikert, babásodást!

2011. okt. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. okt. 12. 15:56
 3/8 anonim ***** válasza:
én vettem az első clostys hónapban,a 15.napom volt pé.A második hónapban e körüli időre alapoztam és a 15.napon éreztem is,hogy akkor volt.Babás nem lettem,ezt csak azért írom,mert nagy reményekkel voltam én is,de hiába.Remélem te nem fogsz csalódni.
2011. okt. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem ha nem veszel tesztet, sem történik semmi, mivel a doki nézni fog ultrahanggal, úgyhogy meg fogja mondani, mikor érdemes együtt lenni. Viszont ha veszel tesztet, biztosra fogod tudni, hogy mikor lesz, szóval hogy a doki jól lőtte-e be az időt, plusz a teszt eredményének fényében jobban tudod értelmezni a tested jeleit. :) Remélem, érhető voltam. :)

Sok sikert! :)

2011. okt. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint az ovu teszt megbízhatóbb mint az UH. És igen, vegyél, nekem is a második hónapban sikerült (mindkétszer). Sok sikert!:)
2011. okt. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én használtam, segitett, első clostis hónapban össze is jött a baba.
2011. okt. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyvonalakban leírnátok hogy működik ?
2011. okt. 13. 13:12
 8/8 anonim ***** válasza:
A closty vagy az ovu teszt? A clostilbegyt valahogy gátolja az agyalapi mirigy működését, és amikor abbahagyod 5 nap után a gyógyszert, hirtelen felszabadulnak a hormonok, és ezzel a lökettel csinál peteérést. Az ovu teszt meg rajta van a dobozon hogy működik.
2011. okt. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!