Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye ti is azt látjátok amit...

Ugye ti is azt látjátok amit én? Kép

Figyelt kérdés

A ciklusaim már másfél éve nincsenek rendben, dokik nem sokat foglalkoztak vele, végre csináltak két hete UH-t és kiderült, hogy PCO-m van.Jártam talpmasszázsra, az beállította kb 40 napra pé-vel (kb 3 hónappal ezelőtt kezdtem ,hátha használ)! csak ebben a hónapban bekavart a barátcserje.. Ma reggel ezt teszteltem.

Ugye ti is láttok második csíkot?

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. okt. 13. 05:19
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

A halvány csík 3 percen belül jelent meg, ahogy írva volt, ez pedig fél óra után. Ugye ez akkor már biztos?

[link]

2011. okt. 13. 05:25
 2/20 anonim ***** válasza:
Egyértelmüen babás vagy:-)))Gratulálok!ESetleg pár nap múlva ismételd meg,de már ezen is simán látszik a csik!
2011. okt. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszi! :):):):)
2011. okt. 13. 06:14
 4/20 anonim ***** válasza:
ez pozitív,gratula!
2011. okt. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

LÁTOM!!!

Ez egy gyönyörű pozitív teszt! 7,5-8 hónap múlva anya leszel!

2011. okt. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! :) El se tudom hinni :) Azért majd még szombaton tesztelek egyet ;) Még nem merem elmondani a férjemnek, pedig biztos örülne :) Na majd szombaton egy szép erős teszttel :) De úgy örülök!!!!!!!! :)
2011. okt. 13. 06:49
 7/20 anonim ***** válasza:

A fél órán túlit ne vedd figyelembe!

De a három percen belülit igen!

Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!

2011. okt. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!! Hihetsz nyugodtan annak a halványka kis csíknak is, mert az én 10 hetes, "halványka kis csíkom" bent szuszog az apja mellett!!! :-D
2011. okt. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Gratulálok, biztosan ott a babóca:)))


Megkérdezhetem, hogy mire írtad, hogy bekavart a barátcserje???

2011. okt. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
gratulálok :)))
2011. okt. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!