Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye ti is azt látjátok amit...

Ugye ti is azt látjátok amit én? Kép

Figyelt kérdés

A ciklusaim már másfél éve nincsenek rendben, dokik nem sokat foglalkoztak vele, végre csináltak két hete UH-t és kiderült, hogy PCO-m van.Jártam talpmasszázsra, az beállította kb 40 napra pé-vel (kb 3 hónappal ezelőtt kezdtem ,hátha használ)! csak ebben a hónapban bekavart a barátcserje.. Ma reggel ezt teszteltem.

Ugye ti is láttok második csíkot?

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. okt. 13. 05:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!!!


Megkérdezhetem, hogy a talpmasszás miben segített? Nagyon érdekelne, írnál róla? Köszönöm!

2011. okt. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ez bizony pozi!!! Hatalmas gratula!!! :))))
2011. okt. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

A PreMens tablettát szedtem,de amikor szedtem mindegyik ciklusban eltolódtot a PÉ. Egyfajta gátló hatása volt rám,nem jöttem rá miér,pedig sok embernek segített.


A talpmasszázst egy ismerősöm ajánlotta,reflexpontokra hat és sikerült vele 40 napos Pé-s ciklust csinálni. Én mindenkinek csak ajánlani tudom :-)

2011. okt. 13. 09:16
 14/20 A kérdező kommentje:
Bocsi,gyorsan írtam mobilról...
2011. okt. 13. 10:15
 15/20 anonim ***** válasza:
Szép pozitív, gratulálok! Nagyon boldog babavárást!!!!! :)
2011. okt. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Grstulálok :))Kedves kérdező megkérdezhetem hogy neked volt közben menszeszed ?mert kb nekem is ilyen a görbém ma vagyok a 40-ik napomnál, és még semmi menszi. Jövőhéten megyek dokihoz ja és holnap tesztelek,mert még ilyen soha nem volt 2 éven keresztül óramű pontosságal 31 napos volt a menszim .Annyit furcsálok az egészbe hogy a hónapba még pete érésem se volt a görbém alapján de majd kiderül.
2011. okt. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ez szép pozi!!!
2011. okt. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

[link]

Ez volt az előző görbém, de csak most nyúlt ki ilyen hosszúra a ciklusom.

Kedves utolsó előtti! Ha linkelsz görbét szívesen megnézem :)


Nem hittem a szememnek (bár azért jól esett a sok POZITÍV visszajelzés tőletek :), de azért csináltam még egy clearbluet, most nemrég. Szinte azonnal kijött a + jel, azzal jelentettem be a férjemnek :)

Köszi mindenkinek!

2011. okt. 13. 18:18
 19/20 anonim ***** válasza:
Igaz halványan de látszik nekem a teszten 1perc alatt megjelent a 2csík
2011. okt. 15. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Gratula :)

Az enyém már egy kicsit jobban látszott ma :)


15. dpo : [link]


17. dpo : [link]


Akarsz privátban emailezni?

2011. okt. 15. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!