Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap a párommal nem védekezt...

Tegnap a párommal nem védekeztünk, ami nem baj mert babát szeretnénk, de az normális h utánna kicsit beparáztam h úristen egy kis élet fog fejlödni bennem ha teherbe esek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 30. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem mindenki szokott bepanikolni (meg altalaban elso terhesseg elott van ez szerintem), de teljesen normalis, hisz az ember nem tudja milyen anyanak lenni, egy eleten at felelosseggel tartozik majd valakiert, stb. rengeteg felelem van az emberben a bizonytalansag miatt.


De ne aggodj, ez tok normalis es nem hiaba talalta ki a termeszet az embereknel a 9honapot, ami alatt az embernek van ideje lelkileg felkeszulni az anyasagra. :D

2008. júl. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első gyerkőccel én is marhára kétségbe estem mikor terhes lettem, pedig tervezett volt! Én azzal magyarázom így utólag, hogy nem voltam felkészülve rá lelkileg. A második az teljesen más volt, igaz rá nagyon sokat kellett várni, nem úgy mint az elsővel rögtön sikerült.

El fog múlni ne izgulj, ahogy nő a pocidban a kis élet, fantasztikus érzés!! 3 hós kisfiú anyukája

2008. júl. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

azt még hozzáteszem h 19 éves vagyok a párom 27.

nem attól félek h hova lett a fiatalságom mert tudom h Ő mellette akarom leélni az életem és neki szülök gyereket csak megijedtem.

2008. júl. 30. 09:12
 4/5 anonim ***** válasza:
szia én is19 vagyok . az első nemvédekezésnél én is igyéreztem a 2 nál már nem.
2008. júl. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3.válaszolónak:és te már teherbe estél,ha szabad megkérdeznem?
2008. júl. 30. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!