Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mennyi idő után esett...

Ki mennyi idő után esett teherbe GYNEVAC kúra után?

Figyelt kérdés
A férjemmel már nagyon régóta vágyunk egy 2. babára. Sajnos nem sikerül, pedig mindkettőnket kivizsgáltak, és mindent rendben is találtak. Nemrég hallottam a GYNEVAC kúráról, és most ebben bízunk. A kezelés ideje alatt is teherbe lehet esni, vagy csak mikor már túl vagyok az összes injekción?
2011. okt. 13. 22:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is végigcsináltunk egy kúrát, de nem hiszem, hogy ettől estem teherbe. Hormonvizsgálatot végeztek és kiderült, hogy pajzsmirigy alultermelésem van, kaptam gyógyszert. Aztán laparoszkópiás módszerrel kitisztították a petevezetékeket, átmosták a méhemet. Következő hónapban már terhes voltam.

Gynevac kúra után kb. 1 évre, pajzsmirigy gyógyszer elkezdése után 4 hónapra, és a laparos műtét után 1 hónapra lettem terhes. Nekem is azt mondták, nem vagyok elzáródva, de az orvosom a biztonság kedvéért kiöblítette a műtét alatt a méhemet. A kislányom 16 hónapos, 1,5 évet vártunk rá.

Remélem segítettem, elég sok lehetőség van, sok szerencsét és kitartást kívánok a kistesóhoz!


Ja, egy barátnőm a Gynevac kúra utolsó adagját már azért nem kapta meg, mert időközben várandós lett. Szóval közben is teherbe lehet esni. :) (csak hogy a kérdésedre is válaszoljak)

2011. okt. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!