Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallottatok már a GYNEVAC...

Hallottatok már a GYNEVAC injekció kúráról? VÉLEMÉNYEK?

Figyelt kérdés
Állítólag a meddőségre és a sokszor elvetélt elhalt terhességekre jó!
2010. máj. 28. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Én megkaptam a kúrát. Azt nem tudom, meddőségre jó-e, de az biztos, hogy én több mint egy évig kínlódtam: méhgyulladásom volt, amire antibiotikumot kaptam, amitől gombás lettem, amitől méhgyulladásom lett. És ez így ment folyamatosan. A kúra úgy volt, hogy 5 hétig hetente egy injekciót kaptam, aztán 5 hét szünet, majd újabb 5 héten keresztül heti egy szúrás. Ennek már kb. 4-5 éve, én jól vagyok. Szerintem egy próbát megér. Bajod nem hiszem, hogy lehet tőle. Annyi, hogy olyan, mint egy védőoltás. Tehát a hét második felére tervezd a szúrást, mert utána 1-2 napig fáj a helye, eleinte az egész lábam fájt. (Mint oviban védőoltás után: kicsi láz, kicsi sántikálás...):-)

Ja, és még egy info: mielőtt nekikezdesz, nézz utána, be tudod-e szerezni az összes ampullát, ami kell a kúrához, mert nekem a második kúrára éppenhogy sikerült, ugyanis pont leállt a gyártása. A fél országot körbebuszoztam az egyetlen doboz ampulláért. Szóval szerintem szerezd be előre, mert ha a második adagot nem időben kapod, állítólag nem ér semmit az egész.

2010. máj. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én is kipróbáltam mert évekóta nem sikerült teherbe esnem.Kilettünk vizsgálva a párommal együtt,egyikőnknek sem volt semmi baja.Nekem folyamatosan fájdogált a hasam de az orvosok nem találtak semmit.Elkeseredésemben "beszereztem" ezt a szurit és bíztam benne hogy segít,bár csodát nem vártam.Az utolsó injekció beadása után a 3. hónapban megszűnt a hasfájásom,a 8. hónapban meg kismami lettem :)
2010. máj. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!