Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SEGÍTSETEK LÉGYSZI, Mitől...

SEGÍTSETEK LÉGYSZI, Mitől lehet hogy egy héttel hamarabb jött meg?

Figyelt kérdés

Kb. 1.5 évig szedtem fogamzásgátlót az előző ciklusomban abbahagytam mert babát szeretnénk. Szeptember 23-án jött meg utoljára, de már 16-án abbahagytam a gyógyszert, néztem is hogy olyan későn jött meg. Ebben a hónapban 20-ára nem vártam.

De ma reggel meg megjött...:O Azaz 21 napos lenne egy ciklusom?? Vagy csak a gyógyszer zavart össze??? Így nem igazán tudom mikor van peteérésem?


Jah azt akartam írni, hogy mivel azt hittem, hogy 28 napos a ciklusom, így 6.-án lett volna peteérésem, (gondolom nem akkor volt ezek szerint) voltunk együtt a párommal és még meg is ijedtem, hogy ez már a pecsételő vérzés, de ez nagyon sok, nem hiszem hogy az lenne.


A ciklus.hu-n vezetem a naptárat, de ott hova kell beírni a hőt??? Ezzel tudnám kicsit rendbe szedni magam.

Sajna nem nagyon értek az oldalhoz.


Ma megyek a nőgyógyászhoz, mielőtt valaki elküldene! :)


2011. okt. 14. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Eddig lehet a gyogyszer tartotta rendben a ciklusodat,ez most normális.


hagyd még a peteérés számolását,meg a hőt,és a többit,ne kezdj igy neki,nem szabad az elsö honapban ennyire görcsösen akarni.

Én is mikor abbahagytam a gyogyszert,januártol probálkoztunk,mondván majd nyáron reméljük összejön...nem is foglalkoztama dologgal különösebben,és a második hónapban terhes lettem:)

2011. okt. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyj még időt magadnak a gyógyszer után megtalálni a rendes kerékvágást.

Ha meg babát szeretnétek, hajrá naponta-kétnaponta, nem kell ennyire számolgatni, csak ha sokáig nem jön össze.

2011. okt. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia biztosan a gyógyszertől van.

Én már sokszor szedtem bogyót életemben, és akárhányszor abbahagytam, legalább 3-4 hónap kellett amire beállt a ciklusom! Rögtön abbahagyás után megjött 2 héttel aztán 50 napig semmi! Utánna 45 nap, 40 nap, és végül beállt 35 naposra!

2011. okt. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok, úgy lesz várok még nem fogok számolgatni, de azért holnap reggel csinálok egy tesztet. :D utána meg, ha negatív (ami igencsak valószínű), akkor rajta leszünk az ügyön de nem fogok görcsölni, majd jön a baba ha jönni akar..:D
2011. okt. 14. 17:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Na megcsináltam a tesztet is! Negatív lett! :( Azért sajnálom, de nem baj majd jön a baba, ha jönni akar!!
2011. okt. 15. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!