Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezhet olyan, hogy csak a...

Létezhet olyan, hogy csak a méh? Please válasz nekem?

Figyelt kérdés

A 3. Clostilbegytes hónapomban vagyok, most kaptam mellé először progeszteron pótlást is. A tüszőrepedésem 11-12 nap volt,(Clostytól nekem mindig előbb van) együtt is tudtunk lenni. Az együtt lét után pontosan 1 héttel elkezdődött, hogy csak a méhem, sehol máshol a nap felében tompán fájdogál, (és ekkor a mellem alul is napi párszor megfájdult, azóta ez elmúlt) és egy nap olyan 3X apró méhösszehúzódásom van. Mensim csak szerda körül esedékes, tehát a tesztelést még korainak tartom. Sajnos hajlamos voltam mindenféle gyulladásra, gombára, ezért egyből erre gondoltam, kaptam is antibiotikumot, gombaölőt, mindent, el is kezdtem tegnap szedni. De közben meg azon gondolkodom, hogy ilyet még soha de soha nem éreztem, mindig, ha gyulladásom volt, akkor a hólyagom is, sőt, volt, hogy petefészkem is, egész kismedencém is nyilvánvalóan gyulladt volt.

Szóval ez most tuti gyulladás, vagy lehet, hogy a magzatomat "jutalmazom" az antibiotikummal és gombaölővel?

köszi, aki végigolvasta, nagyon szeretnék biztosat tudni.


2011. okt. 14. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
És az antibiotikumot ki írta föl? Mert ha nincs semmi gyulladás akkor nem hinném hogy doki csak úgy felírja, mert hajlamos vagy rá.
2011. okt. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A nőgyógyász megnézett, (a stimulálás miatt ugye most jártam hozzá) és ő nem adott rá, annyit mondott a méhemen mindet rendben lát. Viszont mivel nem múlt el, tegnap beugrottam a háziorvosomhoz is, aki már máskor is adott emaitt nekem antibiot.-t mert a nődokihoz 3 hét míg bejutok. Ő ugye nem nézett meg, de a tünetek alapján, amit elmondtam, azt mondta, hogy ez lehet méhgyulladás, adott antibiot.-ot. (ő nem tudott a stimulálásomról, baba projektről, nem tudom miért, de nem mondtam neki)
2011. okt. 14. 11:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem értem miért nem mondtad a háziorvosnak, hogy stimulálnak meg akár terhes is lehetsz. Igy persz, hogy ír ki gyulladáscsökkentőt. Az én orovosm tudta, hogy babát akarunk és mikor fel voltam fázva azt mondta mivel lehetek terhes ezért nem is ír ki semmilyen antibiotikumot.Nem voltam terhes, de nem is szedtem be semmit.

Amúgy egyébként is gyógyszer ellenes vagyok egy kis méh fájdalom miatt nem kell szerintem rögtön gyógyszert szedni, pláne, hogy téged stimulálnak már három hónapja.

Szerintem ezért ne szedjél semmit, bár Te tudod.

Én most szedtem clotit 2 hónapig és eszembe sem jutott hasfájás miatt házi orvoshoz menni, pláne, hogy mellékhatásként fel van sorolva. Egyébként nekem szinte végig fáj a hasam tőle.

2011. okt. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szóval ez teljesen normális, lehet, hogy csak a Closty-tól fája méhem, és kész?

Értem. Azt nem írtam, hogy hőemelkedésem is van, ezért mentem el az orvoshoz, és mert a fájdalom nem múlt napok alatt sem. Amúgy azt hiszem, azért sem mondtam neki a stimulációt, mert figyelemmel kísérte a 2 éves "küzdelmünket", a lapar műtétemet, ilyesmi, és régen még ő is megkérdezte, hogy nem lehetek terhes? De már nem is kérdezte, mert azt hiszem úgy van vele, hogy nem sok esély van rá...

2011. okt. 14. 12:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Én is lassan másfél éve küzdök a babáért, de ha ilyen problémával elmegyek orvoshoz, akkor elmesélem neki, hogy stimulálnak, mert Ő honnan tudhatná, ha nem mondod neki. Igy persze az elmondott tüneteid alapján azt gondolja gyulladásod van ,mert haelmondtad volna neki hogy mit szedsz lehet másképp áll a dologhoz.

Nekem az első hónapban a clostitól minden mellékhatás kijött a bőrkiütésen és a látászavaron kivül és igen a közép idő után még jobban fájdogál a hasam. LEhet Nálad gyulladás van nem vagyok orvos, csak leírtam én mit gondolok.

2011. okt. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a figyelmedet, és a tapasztalatidat. Sok sikert nektek! (igazad van, csak néha már túlagyaskodom ezt az egészet sajnos)
2011. okt. 14. 12:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Remélem nem bántottalak meg, nem az volt a célom. Tudom milyen nehéz ez, mi is már nagyon várjuk a babát, de csak nem jön még.

Ne idegeskedj, azzal csak ártasz magadnak meg a leendő babádnak is. Kívánom Neked, hogy minnél hamarabb pozi teszted legyen és boldog kismama legyél.:)

utolsó voltam

2011. okt. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!