Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már egy hete nagyon fáj a...

Már egy hete nagyon fáj a mellem. 1 hónapja nem jött meg a menszim és a teszt is negatív volt. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
2008. márc. 15. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
csak egy tesztet vettél?
2008. márc. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen még csak egyet csináltam Gabriell-t.
2008. márc. 15. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:
vegyél másikat mert lehet hogy a teszt nem volt jo
2008. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia én is így jártam a gabriell-el!aztán vettem medi-lab ot az már jó volt.Most 2 éves a lányom.Sok sikert!
2008. márc. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
SZIA SZTEM IS VEGYÉL TESZTET, VAGY MENJ EL A DOKIHOZ. Ő TUTIRA MEGMONDJA... ROSSZUL NEM VAGY?
2008. márc. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet, és annak az eredményével (akár negatív, akár pozitív) menj el orvoshoz. Én is jártam már így, kétszer is. Az orvos ultrahanggal megvizsgált, és annak megfelelően, hogy mit látott a méhben, további kezelést kaptam. Első alkalommal úgy tűnt, hogy kimaradt a peteérésem, de mivel a méhnyálkahártya vastagodott, szednem kellett egy hormongyógyszert, ami meghozta a mezimet. Az is lehet, hogy késett a peteérésed, és ha babáért küzdötök, akkor esetleg meg is fogant, de még nem mutatja ki a teszt. Úgyhogy szerintem ne várj tovább, irány a doki, aki tudja, mit kell tennie.
2008. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!