Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már úgy valaki, hogy...

Járt már úgy valaki, hogy amikor meg kellett volna jönnie, aznap, vagy másnap tesztelt, a teszt negatív lett, és mégis terhes volt?

Figyelt kérdés
Mikor, hányadik napon lett utána pozitív a teszt? 28. napos ciklusom van, és másnap teszteltem, mikor meg kellett volna jönnie. Negatív lett, de még nem jött meg. Mindig napra pontosak a ciklusaim.
2011. okt. 30. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is 28 naposak a ciklusaim évek óta, a nem várt után 4 nappal teszteltem negatívat Clearblueval, majd a 10. napig nem is csináltam tesztet, mert külföldre kellett utaznom, amikor hazaértem, akkor is megvártam a reggelt a teszteléssel, akkor szintén Clearblueval lett nagyon erős pozitív. A második babánál már kapásból 10 nap késésnél teszteltem először.
2011. okt. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Remek.. Hát én most sajnos várom.. de nem jön. :(
2011. okt. 30. 11:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a nemvárt napján negatív lett és rá 3 napra már pozitív. Mindkét teszt 25-ös érzékenységű volt, mert csak ilyet kaptam..

Az első DM-es a második gyógyszertári volt (neveket már nem tudok).

2011. okt. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet nekem akkor tovább tart. A fiamnál is úgy volt, hogy a nemvárt 10. napján teszteltem, de akkor is csak halvány lett. Lehet nálam később termelődik csak a HCG. A hasam meg görcsöl már 2 napja, derekam fáj, de csak nem akar megjönni.
2011. okt. 30. 15:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a nemvárt napján teszteltem, negatív lett, majd elutaztunk külföldre. Vártam, vártam, nem jött meg. Otthonról küldettem postán tesztet, és az erös pozi lett. Minimum két héttel nemvárt után volt ez a teszt.
2011. okt. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül megjött (ezúttal szerencsére). :)
2011. nov. 1. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!