Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt-e valakinek a nemi...

Volt-e valakinek a nemi szervén vírusos szemölcs ami HPV-re utalhat?

Figyelt kérdés

Mert nekem volt ilyen és nem tudom hogy ez HPv vírus- e vagy sem?És félek hogy így lehet e babáM!

Aki tud légyszi írjon!!


2009. máj. 1. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tudok erről, hogy lehet baba, persze, csak a terhesség alatt jobban figyelnek az emberre, és ha ez a szemölcs még mindig megvan, akkor csak császárral lehet szülni, hüvelyi úton nem.

De keress rá ezen az oldalon, a terhesség kategóriában sok találat lesz!

2009. máj. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2009. máj. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2009. máj. 1. 15:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Engem majdnem pont egy éve lepett meg az akkori párom egy jó kis HPV fertőzöttséggel. Sajnos az egész nemi szervem tele volt szemölcsökkel. Hosszú hetekig jártam ecsetelésre, különböző krémeket kaptam, míg végül mind elmúlt.

Szóval ha Neked ez még megvan, akkor vagy nem HVP, vagy nem tudom. Voltál orvosnál? Ő mondta, hogy ez az? Ja meg hát ugye ezt a cytológia is kimutatja, mert ha nem P2-es, akkor valószínüleg valami áll a háttérben, és akkor állnak rá jobban a HPV-re. Mindenesetre szerintem látogasd meg a nődokid.

Nekem ebben az egész szörnyűségben annyi hasznom volt, hogy rettegtem a nőgyógyásztól, azóta viszont folyamatosan figyelek magamra és látogatom őt.

Most az új párommal babát szeretnék, és pont a héten jött le az eredményem. Szerencsére a tavalyi dolog már csak rossz emlék, semmi probléma, szövődmény nem maradt.

Szóval egy kis odafigyeléssel, semmi problémád nem lesz.

2009. máj. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én éppen most is küzdök vele, 25 hetes vagyok. Kaptam ecsetelőt, amitől a két szemölcsből az egyik már eltűnt. Nekem inkább az anuszhoz van közelebb mint a hüvelyhez. Remélem eltűnik hamarosan.

L. 25+5

2009. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!