Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Párom nemiszervén több szemölc...

Párom nemiszervén több szemölcs? - valakinek van bevált módszer, ami megakadályozza a szaporodását?

Figyelt kérdés
Páromnak rengeteg anyajegye van ,ami sosem zavart, de nemrég a nemiszervén is előjött jópár szemölcs( nem HPV okozta szemölcsök, volt szűrésen), és rettentően zavar, egyszerűen nem tudok szeretekezni vele, márha símogatom érzem a dudorokat, és kész :( Zermészetesen volt már bőrgyógyásznál-urológusnál, mondták, hogy ez közönséges szemölcs, majd kérjen időpontot az eltávolítására - ebben kérnék tanácsot, hogy kinek mi vált be? ecsetelő? lézeres eltávolítás? és hogyan lehet megakadályozni, hogy újra kijöjjenek? Szégyellem magam, de nem tudok nem foglalkozni vele, szeretem őt, de így nem megy a szex!
2010. júl. 4. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:

A kérdésedben ott a válasz!!!

Kérjen időpontot.

Amúgy a cerkán lévő szemölcsöket nem tudom, lehet e olyannal kezelni, mint ami a kézen van például.

2010. júl. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

így néz ki? [link]


Ha igen, én úgy tudom ezt nem lehet eltávolítani (Rohadtul sajnálatos módon). Eléggé lehangoló ilyet olvasni, tekintve hogy magam is rendelkezem ezzel a csodával. 17/f

2010. júl. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok! 2.-nak üzenem, hogy nem olyan mint a kép, amit linkeltél, ez csak pár darab.

Az időpont megvan holnapra, csak olyan jó lenne olvasni tapasztalatokat...

2010. júl. 6. 07:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát rákerestem a google-ba a képekre ezekről a pöttyökről.

Voltak köztük nagyon csúnyák.

Ezek nem fertőzőek? A lányok nem tartanak tőlük?

Sexuális úton átadható?

Bocs, csak kérdezem.

2010. júl. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mint minden szemölcs, ezek is fertőzőek, börkontakt útján átadhatóak sajnos - ezért zava engem is rettenetesen, nem azért mert esztétikailag finnyás vagyok, egyszerűen félek! - hozzátartozik, hogy 1 éve derűlt ki, hogy HPV fertőzésem van, januárban megműtöttek, most úgy tűnik rendben minden, talán így érthetőbb, hogy miért rettegek ennyire, nem akarok több kezelést-műtétet-macerát!
2010. júl. 6. 18:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia.végre valaki,aki odafigyel ezekre a dolgokra.

A szemölcsökkel kapcsolatban,fagyasztást vagy lézert mondtam volna,de ha olyan apró mint a képen,nem hiszem,h tudnak vele mit csinálni.Az orvos hátha tud valamit tenni.

Sok sikert.

2010. júl. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amit linkeltem az nem szemölcs. Eltömődött faggyúmirigy. És nem ragályos. Urulógus talán megtudja különböztetni remélhetőleg.
2010. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Voltunk bőrgyógyásznál, egyenlőre immunerősítőt, és ecsetelőt kapott a párom, meglátjuk mi lesz az eredmény 2 hét alatt, ekkor kell visszamenni, s ha nem múlnak el a szemölcsök, akkor leszedik őket. Nekünk úgy mondta, a doktor, hogy főleg addig fertőző ez, amíg ki nem jönnek a szemölcsök,szóval amg benne van valakiben a vírul, amiok megjelennek a szemölcsök állítólag már nem olyan nagy a veszély, úgyhogy reménykedünk, hogy nem kaptam el, eddig nincs tünetem! - és természetesen most ha nehezen is, de no szex , mert megéri :)

2010. júl. 7. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!