Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esélyünk, hogy termész...

Van még esélyünk, hogy természetes úton megfoganjon a babánk? Többi lent!

Figyelt kérdés

Férjemnek most derült ki, hogy nem jó a spermája.

Ez szerepelt a papíron, ha valaki tudna nekem segíteni értelmezni, azt megköszönném.


Ejaculatum vizsgálat:

Carentia: 5 nap

Mennyiség: 2 ml

Küllem: norm.

Ph.: 7,8

Fvs, Bakt: -


Spermiumszám/ml: 25 millió

Spermiumszám/ejaculatum: 50 millió


Mozgó: 50%

Progr. gyors WHOa: 15%

Progr. lassú Whob: 15%

Egy helyben mozog: 20%

Mozdulatlan Whod: 50%


Normál alak: 40%

Fejeltérés: %

Farokeltérés: %

Éretlen alak: %


Diagnózis: Asthenozoospermia


Van remény, hogy természetes úton teherbeessek vagy milyen lehetőségeink lehetnek ezek után.


2011. okt. 15. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Esély van természetesen.A páromé ennél rosszabb és én nem adtam fel,hogy esetleg természetes úton összejöjjön. A doki mit mondott?
2011. okt. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

sajnos semmit, kiírta a Fer14-et, de a gyógyszertárba lehűltem, amikor mondta az árát, így nem váltottuk ki, sajnos nincs havonta 14000 forintunk :(

visszamentünk a dokihoz, hogy más megoldás nincs esetleg, aki erre nem mondott semmit. Eléggé bunkó volt amúgy is.

Nektek milyen lett az értéketek? Ti mit szedtek?

2011. okt. 15. 13:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia. Az eredmények értékelésében nem tudok segíteni, de a cink (egész olcsó gyógyszertárban), a zeller, a méhpempő (kb. 2000 egy havi adag) és a fürj tojás nagyon jót tesz a kiskatonáknak.

Sok sikert! :)

2011. okt. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A párom eredményei változóak(sok van..:() A 10 millió és a 2 millió között volt már különböző eredmény,a mozgó spermák százaléka is változó. A férfiaknál a spermakép állandóan változik sok minden befolyásolja. Az én párom is a Fer 14-et szedi,valóban nagyon drága ,de a lombikos gyógyszerekhez képest csekély. Mi már lombikra járunk,de én nem adom fel a teherbeesés gondolatát természetes úton sem. Te se tedd!!! Régóta próbálkoztok?
2011. okt. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
már több mint egy éve, de mi nem váltottuk ki a Fer14-et, sajnos nincs rá pénzünk, emiatt nem megyünk lombikra sem, most gyűjtünk inszemre, mert az is elég drága. Mennyibe kerül most egy inszem? vagyis a gyógyszerek?
2011. okt. 15. 15:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy baba többe kerül havonta, mint egy havi adag Fer14.

Inszem gyógyszerek változók, atól függ mit kapsz. Lehet csak gyógyit, elhet szurit is, lehet csak szurit, tüszőrepesztő se 2 fillér- Utána meg valami progi pótlás.

2011. okt. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó hozzászóló, tisztában vagyok vele mennyibe kerül manapság egy gyerek, de mint láttad írtam, hogy az inszemre is gyűjtenünk kell, megélünk, de jelenleg nem tudunk egyszerre kiadni 50-60 ezer forintot. Ráadásul ugyebár lehet kidobott pénz a fer14-et is kiváltani, mert lehet nem használ. Remélem sikerül valami csoda múltán javítani a kiskatonákon és lehet természetes úton babám.
2011. okt. 17. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!