Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hsg után természetes a görcsölés?

Hsg után természetes a görcsölés?

Figyelt kérdés
MA voltam hsg-n,minden rendben találtak,átjárható vagyok.De mióta hazaértem nagyon görcsöl a hasam,alig birok menni,üléssel és fekvéssel is gondok vannak.Ez természetes ilyenkor?
2011. okt. 19. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is így volt.és erősen fel voltam puffadva is.kaptál antibiotikumot?mert én nem (pedig adni kell) és fertőzést kaptam.íme az én kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..
2011. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem kaptam semmit.Sok fórumot elolvastam,de nem emlékeztem hogy valaki irta volna hogy utána görcsölt.Nagyon fáj a fejem,meg a hasam,alig birok menni.Felpuffadva nem vagyok.
2011. okt. 19. 15:03
 3/4 sumergo ***** válasza:
Nekem is fájt utána egész nap, mindkét alkalommal, de másnap már nem. Nem kaptam semmiféle antibiotikumot egyszer sem. Ha holnap is ugyanígy fáj, vagy esetleg rosszabb lesz, akkor menj vissza.
2011. okt. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm hogy ilyen gyorsan válaszoltatok!
2011. okt. 19. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!