Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek?! mutatnátok...

Szerintetek?! mutatnátok nekem olyan görbéket ami hasonló és baba lett belőlle, vagy esetleg már teljesen lemondtatok a hónapról és mégis.

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 15. 10:30
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
de nekem azért nem ennyire cikk-cakk. vagy az mindegy?? nem tudom nem értek nagyon hozzá,
2011. okt. 19. 13:28
 12/23 A kérdező kommentje:
nekem az előző havim volt hasonló de akkor nem volt peteérésem, szinte tuti.
2011. okt. 19. 13:29
 13/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ilyen lett a mostani terhesgörbém, 4 éve próbálkozunk Pcos vagyok

Szerintem amíg nem jön meg. van remény

[link]

2011. okt. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

:) köszi gratulálok nagyon nagyon.

csak az aggaszt hogy megállt mint a cövek. neked szépen megyegetett komótosan de ment felfelé.

2011. okt. 19. 18:12
 15/23 A kérdező kommentje:
és utolsó válaszoló mit mondasz az én görbémre? gondolom te ugyes vagy ebben ha régóta csinálod.
2011. okt. 19. 18:17
 16/23 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo! Megjott esetleg azota? Az, hogy igy beallt az nem gond. Sok terhes gorbe van ami igy karot nyelt, beall es nem mozdul. Drukkolok. Pe-d sztem ott volt ahol pirossal jelolted.
2011. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

nem jött meg még ma sem, a ciklus.hu szerint a mai nap kellene, viszont egész éjjel hajnal fél egytől hánytam sugárban és vizszerü hasmenésem van már. iszonyu, ha negiszok három korty vizet azonnal vizszerüen jön ki, jelenleg nem tudom hogy hánnyak vagy mit csináljak.

és reggelre mértem egy 37.7 hőt bár gondolom ez most tök fals, mert hogy fél egy óránkánt ugráltam fel.

2011. okt. 20. 08:02
 18/23 A kérdező kommentje:
ja és még annyi hogy én nagy kávézó vagyok anélkül reggel nem térek észhez persze ma még nem ittam de ahogy beértem és megéreztem az illatát, hát hogy is mondjam nem tetszett.
2011. okt. 20. 08:07
 19/23 anonim ***** válasza:
Szia, előző válaszoló vagyok, szerintem a görbéd nagyon esélyes, mikor tesztelsz?:) Ugye még nem jött meg?
2011. okt. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
NEM JÖTT MEG REGGEL NEGÁT TESZTELTEM. :( UGYHOGY NEM TUDOM MI VAN. BÁR PISILNI ALIG BIRTAM MIVEL EGÉSZ ÉJJEL A WC MEG AZ ÁGY KÖZÖTT JÁRKÁLTAM, MEG LILLYVEL CSINÁLTAM NEM NAGYON HISZEK NEKI DE ANNYIRA NEM ÉRZEM JÓL MAGAM.
2011. okt. 20. 08:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!