Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kis mamik hányan vagytok...

Kis mamik hányan vagytok akiknek úgy sikerült a baba hogy már teljesen lemondtatok róla vagy csak olyan zsúfolt volt a hónap hogy nem értetek rá még rá gondolni sem?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én így lettem terhes :)
2009. jún. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan semmi problémám nem volt a teherbeeséssel, de két barátnőmnél is így volt. Az egyik már a lombikprogramnál tartott, amikor a férje, azt mondta hogy ez már nem házasság és nem párkapcsolat és ő nem hajlandó tovább csinálni. A barátnőm nagy nehezen belátta, hogy igaza van, abbahagyott mindent (gyógyszer, tea, minden kis tünet feljegyzése), és elmentek 1 hónapra vidékre nyaralni. A következő hónapban teherbe esett.

A másik mégcsak az idegösszeomlás határán volt, már csak azzal volt elfoglalva, hogy saját magát figyelje, amikor a munkahelyén megmondták, hogy ha így megy tovább ki fogják rugni, mert nem dolgozik rendesen.

Neki ez volt a pont amikor azt mondta, hogy így nem lehet tovább csinálni és elhatározta, hogy negyon keményen fog dolgozni, elér egy előléptetést, nagyobb lakásba költöznek és majd utána foglalkoznak a babával.

2 hónap múlva terhes volt.

2009. jún. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is így estem teherbe 1,5 év próbálkozás után.Most 39+5 hetes kismami vagyok.
2009. jún. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is így lettem babás 7 hónap hiábavaló próbálkozás után.
2009. jún. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is így lettem babás. 6 év hiába való próbálkozás és mégis mindig remény. Titkolózás, hogy más ne is sejtse....

Mindenki úgy tudta nem akarunk babát. Lassan 1,5 éve azt mondtam vége, gyenge vagyok a lombikprogramhoz és nekem csak saját baba kell. Elkezdtem a párommal vadászni járni a -15C hidegekben kutyás vadászatokon. Előtte néhányszor már annyira akartam a babát, hogy álterhesség alakult ki, ami még az orvost is megtévesztette :-(

Most mikor kimaradt a havim nem is foglalkoztam vele, még párom veszekedés árán nem zavart el venni egy tesztet.

Most 25 hetes babásak és nagyon boldogok vagyunk.

Kívánom mindenkinek megtapasztalni ezt az érzést. Egy pillanat alatt tűnik el sok-sok év fájdalma és keserűsége :-)Most boldog könnyekkel szememben fogom növekvő pocakom...

2009. jún. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is tiszta zsúfolt hónapban lettem terhes. Csak akkor voltunk együtt, amikor akartuk, nem akkor, amikor kellett (mint előtte). És abban a hónapban össze is jött.
2009. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is abban a hónapban lettem babás, amikor megbeszéltük a férjemmel, hogy "Na jó, majd a következő hónaptól újra figyelünk mindenre, de ezt a hónapot akkor most kihagyjuk, mert borzasztóan sűrű lesz mindkettőnk számára.". Se ovuteszt, semmi. Eldöntöttem, most úgysincs rá esély. Időm sem volt figyelni rá, tényleg annyira be voltam táblázva, plusz rengeteg stressz... És láss csodát! :) Másfél év után nekünk így sikerült! ;)
2009. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én sokat tudnék írni 15év várakozás után.Mi soha nem görcsöltünk,hogy legyen.Egyedül azt az időszakot,amikor 3x próbáltuk meg a lombikot,sikertelenül.Utána 6évig nem látott orvos,mert én is azt mondtam,ha az égiek akarják úgyis lesz.Az én sorsomba az volt megírva,hogy ne a férjemtől legyek terhes(nála volt probléma),és most mégis a férjemmel várjuk ezt a babát.Nagyon sokat szenvedtünk érte mindketten,de most nagyon örülünk neki.20hetes km
2009. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!