Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe esés előtt mi lenne...

Teherbe esés előtt mi lenne az ideális testsúly? 165 cm és 72 kg vagyok, tehát van egy kis feleslegem. Érdemes előtte fogynom pár kilót vagy nincs sok jelentősége?

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Biztos segítene, ha leadnál pár kilót, de láttam én már olyan ducikat is teherbe esni. Ha hormonális gondod nincs, akkor nem hiszem, h gáz lenne. Én is ilyen magas vagyok, a terhességem elején 54 kg voltam, és picit vékony. 60-63 kg már biztos jó lenne. De ez csak egy vélemény.
2009. máj. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
26,5 a testömeg indexed ami tulsúlyt jelez a terhesség egy bizonyos súly felett sokkal nehezebb mint alatta ez sok mindentől függ milyen magas vagy hány éves vagy volt e hasonló eset a családodban örökletes betegség...
2009. máj. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én épp annyi voltam, mint te, mikor terhes lettem. Nem értem, hogy miért épp most kellene fogyózni. Az a különbség, hogy még a többség 15+ kilót szedett fel, én kb. 10-et, szóval akin felesleg van, vigyázni kell, hogy ne menjen fel túl sok, de szerintem előtte felesleges fogyózni, de ahogy te gondolod. Az első válaszolónak a kommentjében nem értem, hogy mit értett az alatt, hogy látott már ilyen ducikat teherbe esni. Hát ez még nem olyan mérvű kövérség, hogy ne lehetne teherbe esni. A közelében sincs. Én nem bántam meg, hogy nem fogyóztam előtte. Semmi negatívumot nem okozott, a terhesség alatt vigyázz, ha hajlamos vagy a hízásra.
2009. máj. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
az előző kommentet is én irtam csak rosszul fogalmaztam emg a TEHERBE ESÉS nehezebb... meg persze a nagyobb súly a lábaknak is nehezebb
2009. máj. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1.: nem azt írtam, h ilyen, hanem hogy OLYAN ducikat :). nem akarok senkit sem bántani a súlya miatt.
2009. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 1. 20:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én is pont 165/72 voltam a teehrbeesés idején! :-)

Felesleges fogyózni, mert nehezebben esel teherbe, ha sanyargatod a szervezeted. Ha eléred a "kívánt" súlyt, akkor még egy ideig tartani kell, hogy átálljon a szervezet a kevesebb mennyiségre. Inkább felesleg legyen rajtad, mint hiány! :-)

Az, hogy mennyit fogsz hízni a 9 hónap alatt, az alkatfüggő, nekem 25 kilót sikerült! Nem mondhatom, hogy vékonynak néztem ki a végére! :-)

Amúgy ezek a kilók szépen lassan lemennek majd!

Szóval sok sikert a Babához, így 72 kilósan! :-)

2009. máj. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!

köszönöm szépen a válaszod!

2009. máj. 2. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!