Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 180 cm-es lánynak mi az...

180 cm-es lánynak mi az ideális testsúly, amivel még jól is néz ki (nem duci)?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 20:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Papíron azt mondják hogy magasság mínusz 10, vagyis 180-hoz papíron a 70 a jó de mindenkinek más a formája ezt nem lehet általánosítani.
2011. okt. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Így van, testalkattól függ. Méress testzsírszázalékot, az nagyjából elárulja, mennyire vagy elhízott.
2011. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
65 kg vagyok, de 5 kg-ot szeretnék leadni. Az a baj, hogy körte alkatú vagyok, így felül vékony vagyok.
2011. okt. 27. 20:46
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

ha felül vékony lennék én örülnék.. na de mindegy..

am 168cm mellett én vagyok 65kg és egyáltalán nem rossz,

a körte alkat nagyon szép szerintem :)

van amúgy konkrét oka h fogyni szeretnél?? mmint nem érzed jól magad a bőrödben v vmi hasonló?


én azt javasolnám, hogy ne a fogyásra összpontosíts, hanem próbálj összhangba kerülni a testeddel, figyelj oda rá, én azt eszem és akkor amikor jól esik, nem hízok :) ez nem azt jelenti h össze-vissza eszek mindenfélét, hanem tényleg amikor megéhezem és amire olyat, így elég változatos az étrendem. a mozgás sem maradhat el, amikor épp rohangálhatnékom van, elmegyek futni, vagy görizek :)


régen nagyon nem voltam elégedett magammal, aztán valahogy megbarátkoztam a testemmel, elvégre ebben kell leélnem az életemet, csak nem utálhatom. :D

megpróbáltam fogyni, de rájöttem nincs nekem humorom ahhoz, hogy nyomorgassam az ízlelőbimbóimat.. KELL A KAJA!! :D

2011. okt. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

21:01 es vagyok, mostanában minden ismerősömet megpróbálom lebeszélni arról h fogyjanak, mert magasabbak és sokkal könnyebbek nálam.. ők csak hiúságból akarnak fogyni..

szerintem fölösleges

2011. okt. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom, utálom, hogy van zsír a bőröm alatt. Annyira gusztustalannak érzem, amikor leülök, hogy a hasamon össze tudom fogni a zsírt. :/

Egyébként 19 éves vagyok.

2011. okt. 27. 21:05
 7/16 anonim ***** válasza:
10%

na hello,en is 184 cm magas vagyok 61 kg ,es kovernek erzem magam ,vagyis a hasamon van felesleg es a csipom is szeles :(( es en is azt utalom a legjobban h mikor leulok akkor a hasamon ossze tudom fogni a zsirt


20/l

2011. okt. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nekem is széles a csípőm :(
2011. okt. 27. 21:20
 9/16 A kérdező kommentje:
Én nagyon vékony voltam egy ideig, de mivel már nem növök hosszra (még jó :)), így már meglátszik, ha sokat eszek, de így is reggeltől eszek. 3szor többet eszek, mint bármelyik évfolyamtársam. :(
2011. okt. 27. 21:21
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Hát ha nagyon sokat eszel akkor próbáld kicsit visszafogni, mondjuk egyél mindent csak más időkben, amúgy a vékony lányok is ha leülnek akkor összeredőzik a szír a hasukon de persze az nem olyan zsír, olyan nincs hogy ne nyomódjon össze,de zsírnak kell lennie minimálisan a szervezetben.
2011. okt. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!