Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Influenza okozhat babás...

Influenza okozhat babás tünetekhez hasonlót?

Figyelt kérdés

Remélem, nem tartjátok kérdésemet butának, de nem tudom, hogy mire gondoljak. 5 napja késik, 3 napja csináltam egy negatív tesztet, de közben jól meg is fáztam!

Folyásom nincs, melleimen nem érzek semmit, viszont émelygek, nem bírom az ételszagot,aluszékony vagyok, és a legfőbb tünet, hogy még mindig nem jött meg! Néha fájdogál a hasam, olyankor mindig azt érzem, hogy most jött meg, de végül mégsem! Lényeg, hogy lehet-e késés, illetve az imént fesorolt tünetek influenza miatt?


2009. máj. 2. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:

influenza miatt émelyeghetsz, meg a höd is magasan lehet, ezt igy nehéz kiszürni,, de az hogy késik, lehet baba, lehet korán csináltad a tesztet.. ha pedig nem vagy terhes a nátha miatt is káshet vagy ilyesmi..nem tudtam többet segiteni, de sztem 2 vagy 3 nap mulva tesztelj ujra ha nem jön meg., és irj drukkolok

32

2009. máj. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem én még nem voltam influenzás, de azt hallottam, hogy az magas lázzal jár, szóval nagyon beteg olyankor aki elkapja, és utána akár még egy hónapig is le lehet gyengülve. Szóval az nem olyan kis semmiség, mint egy nátha. Szerintem influenzás biztosan nem vagy. Inkább babának tűnik a dolog. Megy a drukk!
2009. máj. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, lehet, hogy csak egy kis sima nátha, lényeg, hogy semmi konfortérzetem, mert folyik az orrom, állandóan prüszkölök, mint egy ló! :)

Ja, és folyamatosan majd megfagyok!

2009. máj. 2. 08:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Én hiszek a tesztekbe,főleg h nem is csináltad túl korán.

Szerintem az influenzád kavart be.

2009. máj. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!