Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menstruációm, lehetek...

Késik a menstruációm, lehetek terhes vagy csak játszik velem a testem?

Figyelt kérdés
A hőgörbe szerint 13dpon vagyok,a ciklus.hu szerint okt.14-én kellett volna megjönnie.Tegnap még negatívat teszteltem.Tüneteim:4 napja mindjárt megjön érzés,mellfeszülés,magas hő.Holnap már tesztelhetek pozitívat vagy ne reménykedjek?
2011. okt. 16. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem a kislányomnál a nemvárt utáni 4.napon,(vasárnap kellett volna megjöjjön,és csak csütörtökre lett+),most ismét babát várunk,megint egy vasárnap kellett volna megjönnie,és csak péntekre lett+.lehetsz babás!:)

2011. okt. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Van rá esély,reggel tesztelj első pisiből. Egész addig amíg meg nem jön, van esély. Ha több mint egy hetet késik, de a teszt negatív, akkor érdemes dokihoz menni.


Szurkolok!

2011. okt. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Akkor holnap reggel tesztelek és megírom az eredményt.:-)
2011. okt. 16. 22:23
 4/13 A kérdező kommentje:
Ma is negatívat teszteltem.:-(
2011. okt. 17. 10:03
 5/13 anonim ***** válasza:
Beállt már a ciklusod? Csak azért kérdezem mert én a fog.gátló abbahagyása utáni 3. hónapban vagyok, első hónapban megjött rendesen 28. napra, viszont a második hónapban 32. napra jött meg, vagyis 4 napot késett. Nem lehet, hogy még neked sem állt be? 4 napot végigteszteltem múlt hónapban mire megjött.... Idegesítő nagyon.
2011. okt. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Soha nem szedtem fog.gátlót.Kb. 30-31 napos ciklusaim vannak,mert évek óta azt figyeltem meg,hogy minden hónapban ugyanazon a napon jön meg,például:Január 1,Február 1,Március 1,stb.Második baba lenne.
2011. okt. 17. 10:30
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hasonló helyzetben vagyok. 2 napja késik a menstruációm, de már 3 napja hányingerem van. Viszont a ma reggeli tesztem negatív.A derekam már több mint egy hete fájdogál, a hasam is szúrkál néha. Soha nem szokott késni. Nem tudom mire gondoljak.Te mikor tesztelsz legközelebb?

2011. okt. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szia.Én szívem szerint holnap tesztelnék,de férjem szerint még várjak.Nekünk ez a 3.hónap,fiam 2.hónapban fogant.Ti mióta próbálkoztok és mikor tesztelsz?
2011. okt. 17. 14:41
 9/13 anonim ***** válasza:
Én megpróbálok várni 2-3 napot a teszttel, ha addig nem jön meg, de nagyon türelmetlen vagyok. Az első babánk elsőre sikerült, aztán másodszorra leetm terhes, de sajnos elvetéltem. A szünet óta most próbálkozunk először.Kitartás és kívánom, hogy a következő teszt pozitív legyen.Majd írj!
2011. okt. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Remélem mind kettőnknek pozitív lesz a héten a teszt!:-)Mindenképp megírom az eredményt.Te is írj majd a fejleményekről.Szép napot.:-)
2011. okt. 17. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!