Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szedtetek már fogamzásgátlót...

Szedtetek már fogamzásgátlót megszakítás nélkül, hogy egy menstruáció kimaradjon?

Figyelt kérdés

Pont azon a hétvégén jönne meg, amikor a párommal elutazunk. Többször olvastam és hallottam, hogy ha miután elfogy az első levél, mindjárt másnap nekiállok a következőnek, akkor nem fog megjönni.

Ez mennyire káros? Nem borítja nagyon fel a szervezetet? Ugyan úgy védve vagyok?

Köszönöm előre is.


2010. jún. 29. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg így tanácsolja az útmutató, de én még sosem csináltam meg, viszont azt igen, hogy hamarabb abbahagytam pár nappal, hogy korábban jöjjön meg. Védve biztos védve vagy, ha nem hagyod abba a szedést, viszont akkor a hónap során valamikor lehet köztes vérzésed, a tabletta mellett is.
2010. jún. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, ha most abba hagyom, akkor 4 nap mire megjön és egy hétig tart, és pont belecsúszok a jövő hétvégébe.... De azért köszönöm.
2010. jún. 29. 10:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Korábban abbahagyni veszélyesebb, max. 1-2 darabot lehet csalni terhesség veszélye nélkül.

Kérdező, lehet ilyet csinálni, ha rajta van a tájékoztatón, az elején biztos nem lesz gond, a ciklus közepén, végén lehet köztivérzésed, de lehet, hogy semmi nem lesz. Fel nem borul a ciklusod, attól ne félj. És védve vagy.

2010. jún. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Benne van a tájékoztatóba, tehát lehet, csak tényleg az érdekelt hogy nem borul-e fel bennem vmi, meg hát hogy más próbálta-e már.

Mégegyszer köszönöm, sokat segítettetek.

Akkor jó hétvégénk lesz. :D

2010. jún. 29. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!