Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs jel nem lehetek...

Ha nincs jel nem lehetek terhes ugye?

Figyelt kérdés
Azaliat szedek, de már nem szoptatok, de elvileg véd úgy is.Egész szoptatás alatt össze vissza volt meg, többnyire csak egy két napig volt gyenge vérzésem és semmi több.Augusztus óta semmi vérzés.Viszont nincs semmi jel, nem vok rosszul nem más a közérzetem, nincs mellfeszülés.Eddig mind két fiamnál mellfeszüléssel kezdődött és éreztem is hogy tuti terhes vok.Most nem érzek semmit, de este párom ha jön a munkából haza akkor hoz egy tesztet.Csak most nagyon megilyedtem.Igazából ő ültetett bogarat a fülembe. szerintetek?
2011. okt. 17. 09:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes,hisz minden terhesség más...

mikor jön haza párod?ird meg mit mutat a teszt.

2011. okt. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Este jön haza.Lehet hogy csak holnap reggel írom meg.De én annyira azt érzem hogy nincs semmi.Közben meg félek mert a kicsi 8 hónapos még csak és korai lenne még egy baba.Meg anyagilag nem bírnánk.Viszont az abortusz még ilyesztőbb hiszen egy élő lényről van szó.
2011. okt. 17. 09:14
 3/14 anonim ***** válasza:
nem a gyógyszer kavart be?
2011. okt. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Bízom benne.
2011. okt. 17. 09:52
 5/14 anonim ***** válasza:
Az azalia nem olyan megbízható, mint más hormonális fogamzásgátlók, én biztos tesztelnék a helyedben. Plusz minden terhesség más, lehet hogy eleinte semmilyen tüneted nincs.
2011. okt. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Leírtam hogy este tesztelek, de addig is nagyon ideges leszek, nem tudom mit tennék ha kiderülne hogy terhes vok.
2011. okt. 17. 10:50
 7/14 anonim ***** válasza:

Az Azalia nagyon gyenge gyógyszer, gondolj bele hoyg alig van benne hormon, hisz nem vállalnák a felelősséget hoyg a szoptatott baba károsodjon.


Emellett már sokan estek teherbe.


Az,hoyg nincs tünet nem jelent semmit.

Nekem az első terhességnél egyértelmű tüneteim voltak, jóformán a nemvárt előtt is már hányingerem volt,meg mellfeszülés.


A másodiknál meg csak a nemvárt utáni napokban volt kicsit több gyomorsavam és égett a gyomrom tőle, ennyi.

2011. okt. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is Azáliát szedek, négy hónapos a kicsim, szoptatom...ma teszteltem, halvány de szerintem pozi....holnap még ellövök egyet, meg hétvégén is, aztán hívom a dokimat, hogy mi van..amúgy nekem először megjött, aztán csak vérfoltok voltak, és most már egy ideje semmi...az anyagi része nálunk is necces, hiszen csak a férjem dolgozik, én éppen záróvizsgázom...de ha jön a kistesó, akkor ám legyen:)legalább egyszerre letudom a nehezét;)(nálunk igen sírós volt az első 6 hét..)

2011. okt. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
na sikerült tesztelni???
2011. okt. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen sikerült, és negatív lett.Nagyon remélem hogy valós az eredmény.Én nem tudnék egyáltalán ellátni még egy kicsit.És nem lenne más választásom csak az abortusz.A 8 Hónaposom és a 4 évesem most minden téren bőven elég.De megnyugodhatok legalábbis remélem.
2011. okt. 18. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!