Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28-30 napos ciklusnál biztos...

28-30 napos ciklusnál biztos van peteérés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

28-30 napos a ciklusom, van tojásfehérje szerű váladék és van benne 1-2 napig vér is. Ez jót jelent?


2011. okt. 17. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne, drágám! Még 31 napos ciklusnál is van! A vér általában jót nem jelent, ha oda nem illő helyen van. Ez esetben, ha két menstruáció között van az a pár csepp, akkor az a peteéréskor lehet, az nem baj. Ha esetleg fogamzásgátlót szeszd, és azért van, az sem baj. Ha további kérdéseid vannak, fordulj bizalommal orvosodhoz, nőgyógyászodhoz.
2011. okt. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Babát szeretnénk és figyelem magam. Ovu teszt is pozitív volt, akkor a vér a pé-t jelezte...

Köszönöm!

2011. okt. 17. 22:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Nekem 30naposak a ciklusaim és a lányom pont középidőben fogant:)
2011. okt. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem elég pontos 28 napos ciklusaim voltak és nem volt ovum. 1 év próbálkozás után fordultunk orvoshoz, aki felírta a Clostilbegytet és máris terhes lettem. De ha pozitív az ovu teszt, akkor tuti van peteérés is. Sok sikert!
2011. okt. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!