Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lehet, hogy 28 napos...

Az lehet, hogy 28 napos ciklusnál a 10-11. nap van peteérés?

Figyelt kérdés
Már a második hónapom ilyen,nekem mindig peteéréstől feszülnek a melleim menzeszig,ma kezdett el fájni,tegnap szurkált a petefészkemnél egézs este. (ma van a 11. napja a ciklusomnak). Amúgy gyógyszert szedtem,két hónapja hagytam abba.
2010. ápr. 18. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Igen lehetséges!Azt olvastam valahol, hogy egy adott cikluson belül is eltérhet havonta 1-2 napot a peteérés!
2010. ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a múlt hónapban ovu teszteltem és én is totál meglepődtem mert nekem pont mint neked 28-as ciklusnál a 11-12 napon volt de ez nem gond az a lényeg hogy a luteális szakas meglegyen 14 nap az a legjobb mert van idő a beágyazódásnak. De ez se törvényszerű már pár nappal rövidebb luteálissal is lettek babásak. Jó ez ne aggódj inkább akciózzatok! Drukk!
2010. ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen lehet mivel én is tapasztalom,hogy néha 10.napon ovulálok, de általában 13-14 napon. Ennyi eltérés még normális .

2010. ápr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Természetesen és ez még bőven határon belül van :) a 10-11. nap tökéletes, most az a pár nap a 14. ciklusnapig nem jelent semmit, ez így teljesen tökéletes, semmi gond veled :)
2010. ápr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!