Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a tapasztalatotok Dr....

Mi a tapasztalatotok Dr. Kovács Réka nőgyógyászról?

Figyelt kérdés

Dokit keresek,eddig Ő van kiszemelve...és eddig csak jókat olvastam róla..de azok 1-2évvel ezelötti hozzá szólások :)!

Szóval minden infóért hálás vagyok!!!


2011. okt. 18. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ő van a Flór Ferencben is?És kb. 1-1.5 éve szült?
2011. okt. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen Ő van a Flórba!

Magán rendelés Mátyásföldi klinikán van.

Sajnos nem tudom mikor szült,csak annyit hallottam hogy van babája!

Hétfőre kaptam időpontot hozzá.

2011. okt. 18. 14:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Megint én,az első.Nekem a barátnőm szült nála 2008-ban,és maximálisan elégedett volt Vele(farfekvéses volt a baba(első gyerkőc),így hiába is tágult szépen,a doktornő mondta,hogy sajnos muszáj megcsászároznia,első gyereknél ez a protokoll... segítőkész,és érti a dolgát.A barátnőm megint terhes-7 hetes-és ismét Nála fog szülni.Szóval én(bár nem személyes tapasztalat) csak pozitívat tudok Róla írni.
2011. okt. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Meg szeretném kérdezni, hogy milyen volt a doktornő, mert most tervezem én is, hogy hozzá mennék.
2011. dec. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó!Az 1. és 3. válaszoló vagyok.Sajnos a doktornő nem vállal szüléseket,mert van egy 18 hónap körüli kisgyereke,ráadásul szeretne még egyet.A Mátyásföldi Klinikán már rendel.Így most a barátnőmnek(jövő héten már a 16. hétben lesz)is egy másik doktornőt kell választania.
2011. dec. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem szülni szeretnék (21 vagyok, még tanulok)!!! :-) Csak nőgyógyászt váltani, mert akihez eddig jártam elég drága. És férfi. Most szeretnék nőhöz járni, abban reménykedve, hogy jobban átlátja/átérzi, hogy mi a panasz.
2011. dec. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hupsz,az más.Úgy biztos vállal.
2011. dec. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
:-) Köszönöm a válaszod!
2011. dec. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!