Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet az egyik terhességi...

Lehet az egyik terhességi tünet, ha az egyik mellem nagyobb lett, és mindkettő érzékenyebb?

Figyelt kérdés
Láthatóan, hiszen a páromnak is feltűnt. Eddig két neg tesztem van. Lehet, korai volt?
2009. máj. 2. 16:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
lehet tünet majd tesztelj később.
2009. máj. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Már belőlem fognak megélni a tesztgyárak :)
2009. máj. 2. 17:05
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

azért nem jó korán tesztelni mert az emberben benne van utána az ideg. negativ akkor azért ha halvány csikos azért:-) sajnos ilyenkor csak a türelem segit(első).

azért drukkolok!

2009. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Na, a türelem, amiből most a legkevesebb van nekem :)
2009. máj. 2. 17:21
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
gondolom:-) de embereld meg magad:-)
2009. máj. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
:)))) Megpróbálom
2009. máj. 2. 17:39
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de megkerdezhetem, hogy mikorra nem varod? Mert nekem nagyon fajnak a melleim es nem is tudom mit gondoljak mert Aprilis 12-en volt a mensim elso napja. Ugy nez ki 24-dike korul volt pe-m, akkor volt pozitiv az ovulacios teszt. Na persze a ferjem lehurrogott, hogy csak bebeszelem magamnak es nem faj a mellem de olyan izomlazszeruen faj es erdekes, hogy oldalt. Tehat nem erzekenyek a bimboim hanem egyszeruen izomlaz van a melleimben mar 3 napja. Tesztelni csak majd jovohet vegen merek. Kb. 10-re nem varom. Remelem mindkettonknel baba van.
2009. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
én hetedikére nem várom és pár napja lettek érzékenyek a mellbimbóim, mára meg az egész mellem fáj. szerintem ez jó jel. Mikorra nem várod?
2009. máj. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A 18.00-ás válaszírónak : amikor először voltam terhes, nekem is izomláz szerűen fájtak a melleim :-) Drukkolok mindenkinek, hogy baba legyen! ;-)
2009. máj. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
18:09-es valaszadonak uzenem, hogy most annyira boldogga tett, hogy le sem tudom irni. Fulig er a szam. :) Nagyon remelem, hogy baba van a dologban es mindenkinek pozitiv tesztet kivanok. Majd 10-en tesztelek.
2009. máj. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!