Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok, jelent ez...

Csumpi80 kérdése:

Mit gondoltok, jelent ez esetleg valamit?

Figyelt kérdés
28naposak a ciklusaim.Sosem szokott késni,mindig pontosan jön meg.Nem szedek fogamzásgátlót,és nem is védekezünk!Szeptember 30-oktober 6ig volt meg!Mivel a férjem külföldön dolgozik,nem szoktunk foglalkozni a "Zavaró"tényezőkkel és szexelünk.Most ez pont a menstruáciomra eset.Az érdekesség ebben,hogy 12.-en reggelre volt egy kisebb barnás folt a bugyimon.Az ovum elméletileg 14.-én lett volna!Akkor ez most mi volt???A mensim már 6 napja elmulot akkor.Szerintetek ez jelent vmit????
2011. okt. 20. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ugyanebben a helyzetben vagyok dátumilag, ráadásul az én férjem is külföldön dolgozik. Elképzelhető, hogy volt a mensi alatt egy extra peteérésed, de lehet, hogy a peteérés jele volt a pár csepp barna folt.

Szurkoljunk egymásnak :) Nekem is 30-án volt az utolsó mensim és most jelenleg izgatottan várom, hogy megjön e vagy sem, mert mi peteéréskor voltunk együtt.

2011. okt. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia!Na mi ujság?Megjött?
2011. okt. 28. 09:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem sajnos megjött, de 3 nap késéssel és nagyon görcsölök. Volt 3 pozitív tesztem. Ezek szerint valami történt odabent és a baba nem tudott megtapadni :(

És nálad mi a helyzet?

2011. okt. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!