Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17. napja fennt van a hőm....

17. napja fennt van a hőm. Fáj a cicim, meg szúrkál a hasam a bal oldalon (elég intenzíven). Tesztet nem mertem csinálni, várok vele hétfőig. Mit gondoltok? Normális ez? Esetleg lehet, hogy hárman vagyunk?

Figyelt kérdés

Még egy kérdés, nagyon fáj a torkom.. GYógyszert nem merek bevenni, mivel gyógyítsam?

Válaszotok köszönöm előre is

Egy reménykedő gólyavadász...


2009. jún. 27. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
nem értem, hogy miért nem tesztelsz, akkor a torkod is jobban tudnád kezelni, egyébként meleg citromos hársfatea a legjobb ilyenkor.
2009. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a Választ.

Igazándiból azért nem teszteltem, mert már nagyon sokat csalódtam. Igazándiból most se merem elhinni, hogy ennyi ideje fenn van a hőm. 2 és vél éve vájuk, hogy gyermekünk szülessen.Sok vizsgálat, néhány kezelés... decemberben elvetéltem, azóta nem kapok kezelést várjuk a CSODÁT...

Lehet, hogy most megérkezett...


még bele se merek gondolni...

2009. jún. 27. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:
ha 17 napja fenn van a höd akkor már 17 nappal vagy tul a tüszörepedésen, tehát kb most kell megjönnie vagy késik 2 napja nem? a teszt már mutatja ilyenkor.
2009. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

+lett:)

Torokfájás múlik... Éljen a c vitamin!

2009. jún. 30. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!