Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi tortenik? Nincs peteeresem?...

Mi tortenik? Nincs peteeresem? Reszletek lent

Figyelt kérdés
Elmeletileg (ciklus.hu) ma van az ovulaciom. De nincs nyulos toajsfeherje szeru folyasom, pedig elotte mindig volt. De par napja volt helyette valami sok es barnas dolog. Terhesseg kizarva, mivel rendesen megjott, meg amugy sem voltam azota senkivel, es elotte is csak a menszi elso napjan. Lehet valami koze ahoz, hogy enyhen megfaztam? Jah es a derekam is faj, meg sokat jarok pisilni. Ez most akkor mi lehet?
2009. máj. 3. 11:40
 1/3 anonim válasza:
Szia! Több mint valószínű felfáztál!Holnap menj orvoshoz mindenképpen(nőgyógyász), és mondd el neki a tüneteket!Főleg a barnás folyást, és a derékfájást!!!Ez nagyon fontos, mert később nagyobb gondod lehet belőle!
2009. máj. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
es amikor egyutt voltam a parommal akkor is vedekeztunk rendesen es nem is szakadt ki, de ha amugy is meszi elso napja volt
2009. máj. 3. 11:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kell minden ovulációkor nyúlós nyavalyának lenni.Az még nem jelenti azt,hogy nincs peteérésed.Ezt csak az orvos tudja megállapitani.

Valószinű a felfázás,addig is igyál kamillateát,az majd segit!Jó egészséget!

2009. máj. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!