Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nincs peteérésem? Görbe...

Miért nincs peteérésem? Görbe részletek lent!

Figyelt kérdés

A múlt hónapban elkezdtem szedni a barátcserjét, és inni a málnalevél , palástfű teát. A 16. napomon meg is volt a peteérésem. Azóta is szedem a barátcserjét és iszom a teákat, de ma vagyok a 18. napon és semmi jele a peteérésnek. Se a teszt nem mutatja se a hő, és ovu fájdalmam sincs.

Miért nincs pém?. Kitolta volna a barátcserje vagy a teák???

Segítsetek légyszi!!!


[link]


2009. dec. 16. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem tolta ki egyszer sem. Másnak meg kitolta. Nem tudom. ha neked nem jönnek be ezek, akkor próbáld ki, hogy mindegyik ciklusban elhagysz egyet. Most a palástfüvet. A következőben a málnalevelet. A harmadikban a barátcserjét. A többit meg iszod, és így kiderülhet, hogy melyik az a gyógynövény, ami nem a te típusod, ami nem felel meg a számodra.
2009. dec. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 35 napra tolták ki ezek a dolgok a ciklusomat. Abbahagytam, 28 napos lett újra.
2009. dec. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem a palástfű 28ról 32re, aztán 14re hozta előre, igy kidobtam..azóta 28napos...
2009. dec. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!