Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha menstruálta...

Lehetek terhes, ha menstruáltaml és láttam, hogy levállt a méh nyálkahártyája? Minnél több véleményt szeretnék, mert holnap megyek dokihoz!

Figyelt kérdés
Múlt hónapban éreztem a pete érést, mindig szokott szurni, az alhasam, és onnan feszül a mellem a menstruáció második napjáig! Szóval ez az ominózus nap csütörtökre esett és pénteken szeretkeztünk a párommal. (el is ment bennem) Nem akkor jött meg amikor kellet volna, főleg, hogy a szurkálás a ciklus 16. napjára esett, minden esetre 24. 25. nap barnás folyásom volt és csak 26. nap este jött meg. Nálam ez nem megszokott, ha megjön, akkor azonnal rendesen! A 27. napon láttam a tamponon, hogy levált a méh nyálka hártya, nálam az elég látványos! Nem göcsöltem ami fucsa de volt már ilyen!!! Holnap megyek nőgyógyászhoz és a párom azzal húz egy hete, hogy biztos sikerült, mert hányingerem van olyan dolgoktól amit szerete és olyan dolgokat eszem meg iszom, amit nem, ez tényleg így van, de szerintem ez nem jelent terhességet! Viszont, már elgondolkodta, és ha igen, akkor meg jó lenne, ha nem a doki mondaná holnap!!!! A mensi utolsó napján is elment bennem, de akkor a teherbeesés valószínűsége szinte 0... Mi a véleményetek? Ami még furcs, hogy a hét elején kellet volna legyen peteérésem, de semmit nem éreztem, ha volt is...
2011. okt. 21. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Teszt?
2011. okt. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
tényleg,miért nem teszteltél?A tüneteid alapján lehetsz babás.
2011. okt. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát most erősen gondolkozom, azért írok, mert a menstruációmból én egyértelműnek tartottam hogy nem, ha meg ugye a mensi utolsó napján lévő aktusból lenne azt nem mutatná még ki nem? Van olyan akinek ilyen szinten megvolt a havija, tehát nem csak barnázott és terhes maradt? Szerintetek teszteljek most? vagy reggel még doki előtt? Láttok reális esélyt a terhességre?
2011. okt. 21. 18:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ha van otthon teszted tesztelj egyet :)! LEhet esélyed persze :)! Írd meg mindeképp mi lett?
2011. okt. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nincs itthon teszt:(! Hát meglep a dolog, pedig sokat utána olvastam már a témának, de én valamiért eddig abban a tudatban éltem, hogy ha levállik a nyálka hárty nincs miben megtapadnia a petesejtnek???! Javítsatok ki nyugodtan, ha tévedek, holnap megírom mi volt! Most nem rohanok már tesztet venni, egyserűen csak felkészülök, hogy kapatok holnap ilyen választ! Hiszen, azt látni fogja holnap! Köszönöm lányok!!!
2011. okt. 21. 19:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt megírnád honnan tudod h levált????HOgy veszed észre?
2011. okt. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát elég undorító, de ha kiváncsi vagy rá... Egy kb 2 cm hosszú és fél centi széles nyák van a tamponomon, de volt, hogy majd olyan hosszú, mint a tampon! Nem is lehet össze keverni az alvadtvér darabokkal! Szerintem ez csak az lehetett! Nálad nem ilyen?
2011. okt. 21. 20:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem figyeltem ezt még sose h őszinte legyek!!
2011. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
feltünő a tamponon, nekem nagyon és amikor előszőr láttam, nagyon megijedtem, de mondta a dokim, hogy ez csak az lehet.... szóval nem tudom nem észre venni!!!
2011. okt. 21. 20:10
 10/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ahogy ígértem, megírom mi volt a dokinál! Hát baba az tutira nincsen, de van egy érettnek tűnő pete, amit nem lehet tudni, hogy előzőből maradt, vagy most keletkzett, midenesetre ez a 17. napja a ciklusomnak, és csak 5mm a méhnyálkahárty, azt pedig kevésnek tartotta, most hormon vizsgálatok következnek.... remélhetőleg semmi komoly nincs!
2011. okt. 22. 15:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!