Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha menstruálta...

Lehetek terhes, ha menstruáltaml és láttam, hogy levállt a méh nyálkahártyája? Minnél több véleményt szeretnék, mert holnap megyek dokihoz!

Figyelt kérdés
Múlt hónapban éreztem a pete érést, mindig szokott szurni, az alhasam, és onnan feszül a mellem a menstruáció második napjáig! Szóval ez az ominózus nap csütörtökre esett és pénteken szeretkeztünk a párommal. (el is ment bennem) Nem akkor jött meg amikor kellet volna, főleg, hogy a szurkálás a ciklus 16. napjára esett, minden esetre 24. 25. nap barnás folyásom volt és csak 26. nap este jött meg. Nálam ez nem megszokott, ha megjön, akkor azonnal rendesen! A 27. napon láttam a tamponon, hogy levált a méh nyálka hártya, nálam az elég látványos! Nem göcsöltem ami fucsa de volt már ilyen!!! Holnap megyek nőgyógyászhoz és a párom azzal húz egy hete, hogy biztos sikerült, mert hányingerem van olyan dolgoktól amit szerete és olyan dolgokat eszem meg iszom, amit nem, ez tényleg így van, de szerintem ez nem jelent terhességet! Viszont, már elgondolkodta, és ha igen, akkor meg jó lenne, ha nem a doki mondaná holnap!!!! A mensi utolsó napján is elment bennem, de akkor a teherbeesés valószínűsége szinte 0... Mi a véleményetek? Ami még furcs, hogy a hét elején kellet volna legyen peteérésem, de semmit nem éreztem, ha volt is...
2011. okt. 21. 17:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem anno 3,6 mm volt a 12 .napon! És sikerült teherbe esnem! 4 hetes terhesen mentem dokihoz és akkor már 14mm lett :)
2011. okt. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!