Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után mentél el...

Mennyi idő után mentél el orvoshoz, mikor nem jött a baba? Tudtak segíteni? Volt akinél csak lelki dolog miatt nem jött össze, aztán egyszercsak mégis? Orvos nélkül?

Figyelt kérdés
Babára vágyó társaim! 2,5 éve próbálkozunk, semmi eredmény. Eddig minden eredményünk jó, most készülünk kifejezetten meddőséggel foglalkozó orvoshoz.
2009. máj. 3. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
szia 32 vagyok, 29 hoanpja szeretnénk, sperma kevés,, orvosokhoz járunk..
2009. máj. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Mi 3 éve várunk a bábára és meddőségibe járunk most lesz inszemünk de nem tudják a dokik miért nem jön a baba....

Ugyhogy teljesen megértelek , csak az sajnálom hogy 2 év után fordultunk meddőségi központba már az elején kellett volna ezt az egyet nagyon bánom , mert már annyi pénzt költöttünk a semmire amiből más felnevel egy gyermeket , és az időnk sem telt volna felesleges várakozással......

2009. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mi azért akarunk meddőségi rendelésre menni, mert úgy érzem, a dokimat nem érdekli, hogy mindenünk stimmel, még sincs baba. Még a lapar-t sem csinálta meg. Azt mondta, ráér... Ő lehet, de mi nem. Szaladnak a hónapok.

Szorítok az inszemhez!

2009. máj. 3. 19:02
 4/6 anonim ***** válasza:
én elotte mentem, orvosi vizsgalattal indultunk neki. doki javasolt homeos cuccot, kérte a hőmet, stb
2009. máj. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi is 3 éve lett volna márc.-ban hogy próbálkozunk,de nem kellett az évfordulót megvárni hála az égnek mert abban a hónapban megtudtuk a jóhírt.Viszont nálunk mostmár így tudom hogy lelki oka volt a dolognak.Mi is jártunk dokihoz meg egyebek és amikor azt mondtuk hogy na elég és eltelt egy kis idő (nemvoltunk idegesen ráállva)na akkor jött a kisdrágám.Ma töltöm a 12. hetet és remélem minden jó lesz mert már vesztettem el babát.Sok sikert kívánok mindannyiótoknak.
2009. máj. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Gratulálok Nektek!!

Én úgy érzem, hogy nem akarjuk nagyon görcsösen, de lehet, hogy tudat alatt mégis. Azért igyekszem nem nagyon rákoncentrálni.

Vigyázz magadra!!

2009. máj. 8. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!