Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátommal gumi nélkül csinálj...

Barátommal gumi nélkül csináljuk mert allergiás a gumira, soha nem ment el úgy hogy bennem volt. De most késik 2hete. Ez normális?

Figyelt kérdés
Kb. 1hónapja élünk szexuális életet, én akkor vesztettem el a szüzességem.
2009. máj. 3. 20:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem védekeztek sehogysem, az már alapból nem normális, főleg ha nem akartok gyereket. Előváladék is tartalmazhat spermát, szóval nem kell neki elmennie benned ahhoz, hogy terhes legyél. :S Csináljál tesztet vagy holnap irány a doki.
2009. máj. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
az ha nem megy el benned az még nem 100százalékos védelem a nem kivánt terhességgel szemben. lehetséges hogy teherbe estél de azért ne pánikolj, vegyél egy tesztet menj nögyógyászhoz. ha a párod allergiás a gumira(hmmm) irass fel fogamzásgátlót. lényeg konzultálj nögyógyásszal hogy mit ajánl
2009. máj. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
csak ezzel az a gond hogy még nem vagyok 18.. és anyámnak nem akarok szólni erről... :S
2009. máj. 3. 20:13
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Jó lenne, ha szex előtt nem menne el az eszed. :S A "megszakításos védekezés" nem is védekezés... Szóval ezt felejtsd el. Nem kell feltétlen fogamzásgátló gyógyszerben gondolkodnod, ha nem akarod hormonnal bombázni a tested. Különböző védekezési módszerek vannak, én pl. krémet használok hónapok óta, mert elegem lett a gyógyszerből, gumival nem élvezem, gyereket meg nem akarok....


Vegyél egy tesztet és reményedj. Legközelebb meg legyél okosabb.

2009. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha véletlenül terhes vagy az nem fog kitutódni? Úgyis megtudja majd anyukád. Inkább azt lássa már, hogy a lánya bár hibázott, de van benne annyi felelősségtudat hogy kiderítse mi is a helyzet és ha kell, még időben cselekedjen. Viszont ha egyszer csak azt látja hogy gömbölyödik a hasad szerintem meglesz a véleménye.
2009. máj. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Felirják a gyógyszert 18 alatt is,anyukád nem kell hozzá.. ez tényleg nagyon veszélyes,olvastam egy statisztikát,hogy 100 nőből egy év alatt 70 eisk teherbe megszakitásos modszerrel..mig ovszerrel vagy tablettával 1-2 maximum.. (törtszámok vannak,mivel átlagot számolnak:-D)
2009. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%
Nekem kellett engedély, pedig majdnem 18 voltam...
2009. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
nekem azt is mondták egy páran hogy azért késik mert elvesztettem és a szervezetemnek át kell álnia. ez igaz?
2009. máj. 3. 20:19
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "nem akarok anyukámnak szólni" és ezért nem védekezek nem igazán célszerü. Ha esetleg terhes vagy akkor jobb lesz anyukádnak szólni, hogy jön az unoka? Ha elég felnőtt vagy szexelni, ne legyél gyerek a védekezéshez sem!! Ha mégsem vagy terhes örülj, és vedd figyelmeztetésnek, hogy igy nem lehet! Sok szerencsét! Amúgy hány éves vagy?
2009. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

[link]


vegyetek egy tesztet és a holnap reggeli első vizeletből csináld meg. ha negatív,akkor is menj el dokihoz,mert a nemi életnek az is velejárója. Innentől kezdve évente-kétévente rákszűrés. azért is jó lenne,ha védekeznétek,és kivizsgáltatná a párod a gumiallergiáját (???),mert te könnyen összeszedheted tőle vagy később már fiúktól a HPV vírust,ami később rákot is okozhat. Szóval menjen a szex,de ne felelőtlenül!!!


nődokihoz nem kell szülői beleegyezés, simán elmehetsz az SZTK-ba. Ha terhes vagy,azt viszont muszáj anyukádéknak is megtudnia.

2009. máj. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!