Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehetet ez? Holnap kellene...

Mi lehetet ez? Holnap kellene nem megjönnie, de a 25. napon volt egy kis barna pecsételésem, akkor görcsöltem és azt hittem hogy megfog jönni. Azóta semmi.

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 08:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány naposak a ciklusaid? Talán az lehetett a beágyazódásos vérzés.
2009. máj. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetett az beágyazódás!Talán most összejött várj pár napot és tesztelj!Drukkolok!
2009. máj. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
28 naposak a ciklusaim és ilyen még nem volt ha barnáztam rá nem sokkal megjött de most semmi. Amúgy nagyon szeretném ha baba lenne mert már régóta próbálkozunk. És már a dokit terveztük. Remélem nem lesz rá szükség. Köszi a biztatást.
2009. máj. 4. 08:22
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ugyan így vagyok:) a nem várt napján volt egy pici barna pecsételés most másnap vagyok de még semmi:)nincs menzi érzésem se:)

remélem hogy baba ,de azért még nem bízom el magam

nagyon szorítok neked:)

2009. máj. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak. Én is szorítok neked, remélem sikerrel járunk mindketten. Nekem sincs mensis érzésem. Te mikor fogsz tesztelni?
2009. máj. 4. 08:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha a 25.nap a pecsét+görcs a beágyazódás volt,akkor még idő mire mutatja a teszt!Várj még vele tudom nagyon izgulsz,de én is túl vagyok egy neg.teszten négy napja,azóta sincs mensi jelek stimmelnek és most szétvet az ideg nem tudom mikor is lenne megfelelő tesztelni. Azt hiszem várok egy hetet még és irány doki,akkor már két hetes lesz a kimaradás.
2009. máj. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs mikor teszteljek, :) szerintem várok még 3 napot:)
2009. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csajok mindenkinek pozítiv tesztet kívánok és majd írjátok meg az eredményt! Majd én is megírom hogy mi lett a vége!
2009. máj. 4. 11:54
 9/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Képzeljétek pozitívat teszteltem ma reggel! Elhihetem?
2009. máj. 5. 10:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!!! Sztem elhiheted.Én eddig csak olvasgattam a Neked írt válaszokat, mert nekem is pont így történt, de én még nem teszteltem.Semmi tünetem nincs, csak 27én picit barnáztam, meg görcsölt a hasam 2 napig, azóta semmi. Nagyon örülök Nektek!
2009. máj. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!