Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volna egy kérdésem! Aug 13....

Dia26 kérdése:

Volna egy kérdésem! Aug 13. Volt meg (első nap) 2. án voltunk együtt a párommal! Most 3 napja csak v. barna pecsételésem van! Lehet hogy babát várok? Orvosi szempontból hány hetes vagyok? Hétfön tesztelek kimutatja már? Mikor menjek el az orvoshoz?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában hány naposak a ciklusaid? Ha jól számolom akkor a ciklusod 21.napján voltatok csak együtt. Ha akkor sikerült is teherbeesned akkor azt a teszt még nem mutatja ki. Lehet, hogy most így kezdödik a mensid.
2011. szept. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Általában 21 9-ó1- szokott megjönni! De sajnos ma reggel meg indult! Ugy néz ki hogy normálisan! Csak nem értem akkor mi volt az a 3 napon keresztül tartó pecsételgetés!
2011. szept. 9. 08:39
 3/4 A kérdező kommentje:
Elnézést! Telefonnal vagyok fent és nem mindig ugy irja a betüket ahogy szeretném! Tehát 21 napra szokott megjönni! Az első 2 fiamnál teljesen elmaradt a havim, ezért nem értem, hogy most mi történik velem, vagy egyáltalán van e esélyem még egy babára! Köszönöm szépen a válaszokat!!!
2011. szept. 9. 08:50
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Egyre bizonytalanabb vagyok! 3 nap pecsételgetés után, 2 nap gyenge menses után megint nem történik semmi! Holnap tesztelek! Kimutathat már valamit, ha valamennyire megvolt?
2011. szept. 11. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!