Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszeminációra várva normális...

Inszeminációra várva normális dolog alkoholt inni és cigizni egy nőnek?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmnek most lesz inszemje a harmadik.A peték stimulációja alatt is folyamatosan iszik(nem alkoholista)ha elmennek valahová és bagózik!Szerintem ez nem normális!Lehet,hogy szólnom kellene neki,hogy ezt nem kéne?Vagy semmi köze hozzá,hogy sikeres lesz-e vagy sem?
2009. máj. 4. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Ő tudja, mit csinál. Talán nem is akarja annyira.
2009. máj. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szólnod kellene,de nembiztos,hogy jól fog elsülni a jóakaratod!Nem normális dolog az biztos,nem hiszem,hogy ilyen ember felelőségteljes szülő lesz! A párját ez nem zavarja?
2009. máj. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt nem mondom, hogy ez a helyes megoldás, de én biztos szólnék neki. Nem bírnám megállni. Persze, lehet, hogy ettől megromlana a kapcsolatunk, de akkor meg nem is volt igazi barátság.

És ugye mondanom sem kell, hogy a babát sajnálom a legjobban, ha megmarad szegény....

2009. máj. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,én is úgy gondolom hogy szólni kéne neki!A párjával éppen ezen volt a vitájuk amikor csütörtökön összejöttünk!Szerintetek van összefüggés,az alkohol és a nem sikerült inszemináció között?
2009. máj. 4. 14:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs feltétlenül összefüggés. Nekem több lombikbeültetésem volt sikertelen, pedig nem iszom, nem cigizek.

Csak gondolj bele, mennyi bagós nőt látsz nagy hassal, - borzalmas!!

De nyilván, ha valakinek már orvosi beavatkozás szükséges a teherbeeséshez, akkor nagyon hülye, ha nem szokik le azonnal a káros szenvedélyeiről. Én személy szerint megvetem az ilyen nőket, mert a kicsi életét kockáztatják.

2009. máj. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!