Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez ugye nem baj? Normális...

Ez ugye nem baj? Normális hogy reggeltől estig van hányingerem? Nem hányok, csak az inger van meg. Inni nagyon sokat iszok, de enni nem nagyon kívánok. A magne b6-ot szedhetem erre?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok,de már kiirattam magam az orvossal mert nem bírok dolgozni. Igaz, kemény fizikai munkát dolgoztam. Azt tudtam hogy reggel lesz hányinger, de egész nap!!! Reggel nagyon erősen, napközben enyhébben, de az is nagyon rossz. Remélem ez nem jelent semmi rosszat!!! :-((
2009. nov. 7. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is gratula a picihez!

Ne ijedj meg, nem jelent rosszat, sőt, a hányingert a szervezetedben lévő hcg hormon okozza.Nekem annak idején az orvos mondta,hogy ha van hányingerem az jó jel, mert akkor jelen van a pici.

Nekem is egész nap hányingerem volt, hányni csak egyszer hánytam.Én is szedtem a MagneB6-ot, nekem nem használt, de azért szedjed mert az esetleges deréktáji fájdalmakat, és a méh húzódásával járó fájdalmakat enyhitheti.

Én még ez mellett a Femibion 800-at szedtem.

Bocs a hosszura sikeredett válasz miatt...:)

Boldog babavárást!

2009. nov. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálam is pont a 6. héten jelentkezett az egésznapos hányinger. Ha picit tudtam enni, akkor szűnt, de a 12-hétig nem szabadultam tőle. A hátránya az volt, hogy heti 1 kg-t fogytam. 12 hét után már csak hánytam néha-néha, de az sokkal jobb volt, mert legalább enni tudtam. A magneb6 mindenképp segít több problémán is mint olvashattad az előző hozzászólónál, úgyhogy hasznos dolog, ha az ember lánya le tudja nyelni reggel. :)

Gratulálok!

2009. nov. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat, arik vagytok. :-)))
2009. nov. 7. 16:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg inkább csak este volt. Magne-B6 jó lesz talán, nekem a Femibion is bevált, a többitől hányingerem volt méginkább. Egy babád lesz?
2009. nov. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, csak egy. Köszönöm a válaszod!!! :-)))
2009. nov. 7. 17:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak a nagyon erős hányinger miatt kérdeztem.
2009. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!