Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik terhesvitamin a legjobb...

Melyik terhesvitamin a legjobb mostanság?

Figyelt kérdés
Szeretnék lassan elkezdeni valamilyen vitamint szedni, de nem tudom, hogy melyik a legjobb.Régebben az elevitet és a gravidát szedtem felváltva.Azóta lehet hogy vannak már jobbak is.Tapasztalatok?
2011. jún. 15. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a Femibiont szedem, abból is már a 400-t, mert 13. hét után vagyunk már bőven.

Nekem ezt ajánlotta a dokim, az ára néha húzós, de 2 hónaponként akcióban van a patikában és akkor 2 dobozzal veszek. Úgy kerül 8 ezerbe összesen.

2011. jún. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a Femibiont ajánlotta a doki, mert állítólag ebből szívódik fel legjobban a folsav. A terhesség 12 hetéig a 800-ast kell szedni utána 400-ast. Én is akkor szoktam venni amikor akciós.
2011. jún. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én dokim a LadeeVit-et ajánlotta, most azt szedem. Árban jó, minden benne van, ami kell. Nem mellesleg lágyzselatinos így könnyű lenyelni. Az első terhességemnél Gravidát szedtem, de nagy tabletta volt, és lenyelés után akár mit csináltam rögtön kijött (kihánytam). Próbáltam két naponta szedni, úgy sem jött be. De ez egyénfüggő.
2011. jún. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2011. jún. 15. 11:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Én elevitet szedek.


Először Elevitet szedtem, aztán ajánlották a Gravidát, így próbáltam ki, de csak 2 hétig szedtem, mert hánytam tőle vagy legalább hányingerem volt miután bevettem fél órával. Amelyik reggel nem vettem be nem volt hányingerem. Rájöttem, hogy csak attól lehet kicsit teszteltem is, hogy biztosra menjek, hogy amikor bevettem akkor volt, amikor nem vettem be nem volt. :)


Így tértem vissza az elevithez. :D azzal nincs bajom. :) és nem olyan drága 2000 ft.


Ja és az előzővel ellentétben nekem nem okozott gondot az hogy nagy, mivel az Elevit ugyanakkora. :)


Mielőbbi babásodást. :D

2011. jún. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindegyikben ugyanaz van,hasonló összetételben.
2011. jún. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én találtam egy oldalt, ahol összehasonlítanak jó néhányat. Innen esetleg kiszűrheted, Neked melyik a jobb...


[link]

2011. jún. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hipp Natal-t iszok most is,és az első gyermekemnél is azt vettem mindig.Teljesen természetes vitaminok vannak benne.
2011. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2011. jún. 17. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!