Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire véljem ezt? Nagyon nem...

Mire véljem ezt? Nagyon nem értem. Túl vagyok a hőm alapján a peteérésen, de akkor miért csinálja ezt az ovu teszt? (képek)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


[link]


A tesztet 22-én, 23-án, és ma csináltam...


2011. okt. 24. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értem mi itt a baj.

Jóval ovu után csináltad a tesztet, persze, hogy nem lesz pozitív.

Kicsi halvány csík meg normális a ciklus bármely részében.

2011. okt. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Nem azt vártam, hogy pozitív legyen, de nekem ovu után mindig nagyon halvány szokott lenni a második csík. Itt meg a tegnapinál jóval erősebb lett. Ezért nem értem, miért nem halványul, ahelyett, hogy erősödne?

2011. okt. 24. 10:12
 3/5 A kérdező kommentje:
A kérdésem az lenne, hogy miért erősödik az lh tesztem, ahelyett, hogy halványulna???
2011. okt. 24. 12:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez azért még nem olyan nagy eltérés.

Nekem is volt már ilyen peteérés nélkül.

Lehet, hogy a vizeleted volt sűrűbb ( többet ittál, vagy kevesebbet vártál 2 pisilés közt teszt előtt stb.), bármi lehet az oka.

Én még nem használtam jóstesztként, de elvileg terhességet is kimutat ha fokozatosan erősödik, bár akkor nem így nézne ki, hanem sokkal erősebb lenne a csík.

2011. okt. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, nekem csak azért volt furcsa, mert nekem nem volt még ilyen, jól kivehető ovu után a második csík, hanem csak nagyon halványka:)
2011. okt. 24. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!