Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csinálja? Nagy butaság,...

Mit csinálja? Nagy butaság, ha ez alapján választok?

Figyelt kérdés

Most kell faktot választanunk a tanév végén. Kettő van, ami nagyon érdekel(5ös vagyok belőlük), és szívesen tanulnék velük tovább.

Viszont vagy egy másik tantárgy, a fizika, ami tudom,hogy nehéz, és csak 3mas vagyok belőle, de a tanár miatt választanám. 2 évig 5ös voltam fizikából,de az utóbbi 2 évben 3mas. Családi dolgok, stb, de érzem,hogy a tanár bízik bennem.És nagyon szeretem,ő is szeret, nagyon aranyos, van "közös múltunk" ezért akarnám a fizikát.Mindig ott volt a bajban. És mivel jövőre nincs fizikánk, ezért nem akarok megválni tőle.Mert hiányoza. Na, mit csináljak? Am az a másik 2 tantárgy nem kapcsolódik a fizikához sajna :S de reál. köszi


2010. márc. 5. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez nyugodtan lehet választási szempont. Nagyon emberi. Nem csak osztályzatokban kifejezhető haszon van a világon, mint ahogy nem a pénz az egyetlen mérce.
2010. márc. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ha nem szereted a fizikát, csak a tanár miatt ne válaszd! Olyat kell, ami érdekel, amit szívesen tanulsz, amiben vannak sikerélményeid. A tanár tuti nem haragszik meg, ha nem az ő tárgyát választod. A lényeg, döntsd el melyik tárgy áll közelebb hozzád, tervezz előre, hogy mit akarsz majd a későbbiekben csinálni és aszerint válassz. Sok sikert! :) 19/L
2010. márc. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesen kötnék a mostani matektanáromhoz egy kötelet és húznám utánam középiskolában órát tartani..de sajnos nem lehet,mert azért letartóztatnak:P
2010. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

tee, ez nem is rossz ötlet:D

köszi am:)

2010. márc. 6. 11:24
 5/6 anonim ***** válasza:

én is a biosztanár miatt mentem bioszra:) de amúgy gondolkozz el, hogy mi akarsz lenni. Úgy válassz faktot, hogy jó legyen a továbbtanuláshoz.

Én matek bioszos voltam, most a bme-re járok és néha hiányzik picit a fizika.

2010. márc. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 FFDP ***** válasza:

Melyik suliba jársz, megkérdezhetem?

Biztos vagy benne, hogy a faktot ő tartja egyáltalán?

A te döntésed, szerintem a továbbtanulásodat tarts szem előtt első sorban, szerintem nyugodtan vegyél fel 3 faktot :)

2010. márc. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!