Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovuteszt szerint 27. -én...

Az ovuteszt szerint 27. -én volt pé. Jövőhéten szombaton kellene megjönnie. Csütörtökön szeretnék tesztelni. Milyen tesztet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia ha kibirod csak szombaton tesztelj nehogy hamis eredményért legyél szomoru.Várj szombatig vagy vasárnapig én is akármilyen izgatott voltam a nemvárt utánni napont teszteltem ..Megy a drukk...Ha nem jön meg szombaton tesztelj vasárnap..
2009. júl. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok tesztelj qupidoval vagy gravi hcg vel gyógyszertárban kapni ezek nagyon jók.
2009. júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia nekem jövő hét Vasárnap kellene megjönnie,én csak Vasárnap fogok tesztet csinálni. Van valami tüneted nekem tegnap leesett egy kicsikét a hőm,és tegnap éjjel nagyon erős has szurkám volt.A görbém meg így nézz ki. Ja én Lilly-vel fogok tesztelni. t [link]
2009. júl. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia kedves utolso első vagyok.

Én is lilyvel teszteltem a nemvárt utánni napon halvány plusz lett...igazat mondott de halványan ezért csináltam gravi hcgt az nagyon erős + lett azért ajánlottam azt.

Üdv és drukkolok nektek !!

8 heteske.

2009. júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat és a drukkot! A 3.-nak: semmi tünetem. Néha szurkál a hasam, olyan mint amikor megjön, csak jóval enyhébben.néha a cicim is, de ennyi, de menszi előtt is volt hogy egyáltalán nem fájt a cicim, és volt hogy nagyon. A hasamat viszont már pé után pár nappal kezdtem érezni.Volt olyan hogy amunkahelyen tüsszentettem és annyira belenyilallt a jobb oldalon hogy egy pár mp-re összegörnyedtem.

Megírom mi lett!

Köszi mégegyszer.

2009. júl. 5. 15:05
 6/8 anonim ***** válasza:

szia!

33. napra -mára- vártam de a 30. napon csütörtök hajnalban egy icipicit halványkétcsíkosat teszteltem Gábrilellel..ami 25-ös tehát nem túl érzékeny..

mára erősebb két csíkom lett!! nagy drukk neked!!!

2009. júl. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia a 3. vagyok szorítok én is neked hogy összejöjjön a baba,majd megírom hogy mi lett a teszt erdménye.
2009. júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia ird majd mizus gratula minden ujdonsült kismaminak.

8 heteske.

2009. júl. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!