Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt ovu teszt szakértők?

Tapasztalt ovu teszt szakértők?

Figyelt kérdés

ma teszteltem egy igen alig látható kétcsíkosat.

ma vagyok a 12.napon. és 28 naposak a ciklusaim.

érzem a peteérős fájdalmat,de a teszt nem pozitív. most mit csináljak???


2011. okt. 24. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden nap kora este érdemes csinálni és addíg amíg két erős csík nem lesz a teszten.

Én este 7 óra körül teszteltem, és volt hogy csak a 6. napon lett két erős csíkom.


de itt még bővebben olvashatsz róla: www.babatervezok.otthona.net

2011. okt. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! én 4 óra körül szoktam tesztelni..furcsállom, mert fáj a petefészkem.
2011. okt. 24. 20:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha halvány akkor nem pozitív.Még ma ne csináljatok semmit, mert azzal gyengítitek a holnapi "katonákat". Nekem két napig volt erősebb.Akkor mindkét este együtt voltunk.
2011. okt. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3 napon át minden nap együtt voltunk. első nap volt a halvány pozi ovu teszt, utána 2 napig erősebb lett a csíkom,de nem erősebb,mint a C vonal!

ÉS....+ a HCG TESZTEEEEEEEEEEEEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. nov. 7. 09:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! :)
2011. nov. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. nov. 8. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!