Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt jóstesztelők? Ez...

Tapasztalt jóstesztelők? Ez most jelent valamit? Mennyivel előbb kezd valamit mutatni az ovu teszt jóstesztként, mint a terhességi teszt? Minden tapasztalat érdekel!

Figyelt kérdés
Háttér: rendszertelen a ciklusom, átlag 40-45 nap. A 45. napon vagyok, a terhességi tesztem negatív, az ovu teszt halvány kétcsíkos lett. Tudom, hogy erősödnie kell, és nézni fogom minden reggel, de érdekelne, hogy reménykedhetek-e az alapján, hogy tegnap délután full negatív volt az ovu teszt, ma reggel meg halvány kétcsíkos?
2011. máj. 19. 08:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Őszintén? Ez még nem jelent semmit. Én annyira unatkoztam, meg sok ovutesztem is volt,hogy pl. a peteérés után 4 nappal csináltam egyet, látszott mindkét csík, rá egy nappal totál halványan látszott. Aztán mensi előtt 5 nappal megint untam magam és csináltam egyet. A tesztcsík erősebb lett a kontrollnál. Ezen meglepődtem elmentem terhességiért és halvány pozi lett.

De pl. barátnőmnek mensi előtt két nappal már totál erős két csíkja volt, örültünk is, mégis megjött. El is lőtt egy terhességit, de az is nega lett!

Szóval van, akinek beválik, van akinek nem. De ha a 45. napon vagy, akkor már egy terhességi legalább halványan, de szerintem mutatná!

2011. máj. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az első tapasztalatom, hogy nemvárt előtt 2 nappal totál pozi ovuteszt, rá 1 napra halvány pozi terhességi teszt (sajnos vetéléssel végződött az 5. héten)

Második tapasztalatom, hogy nem várt előtt 2 héttel totál pozi ovuteszt, és aztán negatív terhességi teszt.


Szóval asszem nekem nem vált be :-)

2011. máj. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
bocs, elírtam, nem várt előtt 2 nappal poz. ovuteszt és negatív terhességi teszt
2011. máj. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azert mutat sok esetban hamis pozitivat az ovu teszt foleg mensi elott par nappal mert a mensi kozeledtet is jelezheti. Sok helyen olvasni, hogy 8. dpo-n erdemes kezdeni a jostesztelest minden nap reggeli elso vizeletbol. Es ha fokozatosan erosodik akkor sanszos a baba. De ez, hogy csak egyet-kettot ellosz mensi elott par nappal es pozi az meg nem biztos, hogy babat mutat mert, mint irtam a mensi kezdetet is jelzi. Ez is emberfuggo. Nekem is volt, hogy full pozi volt az ovum de megjott. Es volt amikor hiaba teszteltem nem volt pozi az ovutesz es termeszetesen megjott. Szoval nalam nem minden esetben jelzi a mensit sem. Ez nem tudom minek a fuggvenye.
2011. máj. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a válaszokat!

Minden reggel fogok ovutesztelni és terhességi tesztezni, aztán meglátjuk. :)

Ha van még további tapasztala valakinek, szívesen olvasnám! :)

2011. máj. 19. 12:51
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy, azért is kezdtem tesztelgetni, mert nagyon fáj a mellem, plussz émelygek, és ilyen csak akkor volt, amikor terhes voltam.
2011. máj. 19. 19:44
 7/10 A kérdező kommentje:
A mai totál hómező. :( Ha meg nincs baba, legalább jönne már meg! :(
2011. máj. 20. 19:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, ha kell, meg fog jonni. Nekem most aprilisban total kimaradt a peteeresem. Apr. 2an jott meg es pe-m majus 2an volt, par napja jott meg mensim. Ez a 40-45 nap nem sok egy kicsit? Dokinal voltal mar esetleg? Csak mert nehogy pco-s legyel vagy hasonlo. Csak kerdem, nem okoskodasbol!!!!
2011. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az utolsóval egyetértek. Biztos van neked peteérésed? Mert az ovuteszt az nem mutatja 100%-osan. Ilyen hosszú ciklusnál van rá némi esély! Dokinál még nem voltál vele?
2011. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál, csináltatot hormon panelt, de azt mondta nem vagyok pco-s, minden hormon eredményem jó, csak a túlsúly miatt mégsem elég a hormonom. Amúgy, van peteérésem, terhes is voltam nemrég, csak sajnos elvetéltem. :(

Most váltok dokit, a jövő héten megyek az újhoz, akit jó szívvel ajánlottak. Hátha az majd többet tud.

2011. máj. 20. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!