Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit éreztél aznap, mikor meg...

Mit éreztél aznap, mikor meg kellett volna jönnie, de elmaradt, mert terhes voltál?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Észre se vettem, mert sose jött meg egyazon napon. Csak több nap után gondolkodtam, hogy "hűha-hűha". De hozzáteszem, hogy rögtön sikerült teherbe esnem, szóval nem volt nagy rákészülés előtte se.
2011. okt. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi különöset. Minden ugyan úgy történt mint egy normál ciklusba azzal a különbséggel hogy nem jött meg. Még a folyásom is vizes volt...
2011. okt. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem éreztem semmit.Egyszerűen nem jött meg.Másnap se meg utána se meg még vagy 11 hónapig.Annyit talán legbelűl éreztem,hogy most nem fog megjönni mert nem fájt semmim,nem éreztem azt az alattomos,sunyi menszeszhez közelítő iciri-piciri hasfájást.:)
2011. okt. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utólsó vagyok.Képzeld tegnap kelett volna megjönie és pozitívat teszteltem.Azt éreztem,hogy lehet meg fog jönni de lehet nem.Lehet furán hangzik de éreztem,hogy fájdogál a hasam mint menszi előtt csak kevésbé de más fájdalmat is éreztem.
2011. nov. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia, hátha olvasod még utolsó. Mi lett?
2011. nov. 24. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!