Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudtad a teszt előtt, hogy...

Tudtad a teszt előtt, hogy terhes vagy? Mit éreztél?

Figyelt kérdés
Én most furcsa nyugalmat érzek belül, szinte ki sem lehet fejezni hogy mit. Tudom, hogy ez így még nem jelent semmit, de a lelkem mélyén érzem, hogy "valaki" van odabent. Még egy hét van a tesztig :)
2011. aug. 2. 12:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Konkrétan "lelki" tünetekre gondolsz? Nekem inkább valami fura feszültség-féle volt, nem nyugalom.

Mondjuk testi tünetem se sok volt, cicifeszülés, és ennyi :D

2011. aug. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, én csak 4 hetesen teszteltem, amikor már elég sok tünetem volt, de szinte biztos voltam az eredményben... :)


Tüneteim: mellfeszülés (mintha szilikonnal tömtek volna meg!), hányinger + folyamatos "éhen halok" érzés, csak a kefírt tudtam megenni zsemlével, hasmenés, "mindjárt megjön" érzés.


Aztán épp a szülinapomon produkáltam egy látványos rosszullétet (majdnem elájultam, gyenge voltam, forgott a világ). Szerencsére másnapra elmúlt.

2011. aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem borzasztóan feszültek a melleim, a mellbimbón pedig nagyon "hegyes" volt. Továbbá átlátszottak az erek a melleimen. De nem volt hasszurka, meg mindjárt megjön érzés, amiről itt sokan beszámoltak már.
2011. aug. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én tudtam, nem is csináltam meg a tesztet, csak a nemvárt után 5 nappal. Azt is csak azért, hogy tényleg biztos legyek benne.
2011. aug. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem,még most a másodiknál sem,pedig tudatos volt,elsőre jöttek,de annyira más a 2 terhesség.
2011. aug. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Az elsőnél semmit nem éreztem, semmi tünetem nem volt.


A második (potya) baba mindenféle nyavaját produkáltatott velem. Nem gondoltam terhességre, mert védekeztünk és mensim is volt, mégis valahogy tudtam előre mi lesz az eredménye a tesztnek.

2011. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
semmi tünetem nem volt de tudtam, hogy most (akkor) ott lesz a 2.csík is!
2011. aug. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én mensi előtt 2 nappal teszteltem, mert a párom 100%-ig állitotta, hogy terhes vagyok. Nem hittem neki. Aztán lett egy 2 csikos tesztem :)
2011. aug. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a férjem ezt mondta: Nőtt a melled tuti terhes vagy, TESZTELJ MÁÁÁÁR!!!

Szóval nálam a mellnövekedés volt szembetűnő, de feszülni annyira nem feszült.

2011. aug. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én a 2. terhességemnél egy héttel a teszt előtt már tudtam, mert hirtelen felállásnál befeszült a hasam, mint az első terhességem alatt végig. (Szegény patikus ajánlott nekem akciós tesztet 2+1 ingyen, hogy legyen otthon, én meg mondtam neki, hogy elég lesz egy darab is mert 100%, hogy terhes vagyok)
2011. aug. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!